Absence

p.i.m.p demiş ki:
ya abi arda gitmezzzz. Adam takımına sağdık bi insan puyol real madrid için nasıl hayalse arda da diğer takımar için hayal. Arda para için bişeyler yapıyo olsaydı sezon aşında defolup giderdi takımdan everton falan istedi adamı gitmedi ama.
everton falan istemiş teklif geldide cimbommu satmadı yapmayın yahu galatasaray dan bahsediyorsunuz orda birisi 30 m euro diyor Adnan Polat zor dayandı Azizin 15 m euro luk teklifine siz bu paraları küçümsüyorsunuz öyle kolay işler değil bunlar lakin bu konu uzadı siz arda barçaya gidince seneye benim mesajımı alıntı yapın

bende gitmez yine kalıp herşeyimiz Hasan şaş kim postala Bülent Korkmaz mı ? postala bizim ardamız var diyen takımınızı konuşayım

@soncadde
Tuncay Boro ya gitti ingilterede krallar gibi bizi temsil etti ama zaten kötü takıma gitmişti, gitmek için gitmişti v.s
Ardada gitsin romaya lazio ya everton a fulham a bizi temsil etsin tamamda siz 30 m eurodan Barçadan bahsediyorsunuz hala :D

soncadde demiş ki:
:D :D :D Harbiden güldürdün ne kariyeri ne bitmesi :D 22 yaşında bi futbolcu ne anlamda kariyeri biter.Fanatik Galatasaray'lı seni :D
Futboldan ne kadar anladığın ortada,olaya tek yönlü bakma hep yaşlıların kariyerleri biter san sen,çok top koşturup kendinden bir şey beklemeyen yaşım gelsede bıraksam diyen futbolcu var,ardada bu kafayla giderse öyle olacak,dışarıdaki hayat sahadan daha önemli.

Bülent korkmaz gitti ama galatasaray hakkında tek bi söz söylemedi o halen bizim için büyük kaptan biz parayla satmıyoruz şerefimizi Azize'ye Arda'nın forması bile fazla.Hatırla 2 sene öncesi Azize başkanlıktan ayrılacağı geri gelmesi için yapmadığınız dümenler kalmadı.Biz Gs olarak öyle para babası adamları sevmiyoruz.Sonrada böyle para muhabbeti çıktığında Azize sayesinde üste çıkıyosunuz.Zatende Arda Roma,lazio,everton'a gideceğine bizde kalsın daha iyi

Absence demiş ki:
p.i.m.p demiş ki:
ya abi arda gitmezzzz. Adam takımına sağdık bi insan puyol real madrid için nasıl hayalse arda da diğer takımar için hayal. Arda para için bişeyler yapıyo olsaydı sezon aşında defolup giderdi takımdan everton falan istedi adamı gitmedi ama.
everton falan istemiş teklif geldide cimbommu satmadı yapmayın yahu galatasaray dan bahsediyorsunuz orda birisi 30 m euro diyor Adnan Polat zor dayandı Azizin 15 m euro luk teklifine siz bu paraları küçümsüyorsunuz öyle kolay işler değil bunlar lakin bu konu uzadı siz arda barçaya gidince seneye benim mesajımı alıntı yapın

bende gitmez yine kalıp herşeyimiz Hasan şaş kim postala Bülent Korkmaz mı ? postala bizim ardamız var diyen takımınızı konuşayım

@soncadde
Tuncay Boro ya gitti ingilterede krallar gibi bizi temsil etti ama zaten kötü takıma gitmişti, gitmek için gitmişti v.s
Ardada gitsin romaya lazio ya everton a fulham a bizi temsil etsin tamamda siz 30 m eurodan Barçadan bahsediyorsunuz hala :D
ya söylemek isteğdiğimi yanlış mı ifade ediyorum sizmi beni anlamıyosunuz kavrayamadım :D
ya takımına sadık olan gönülden bağlı olan bi oyuncuyu ne yönetim satar nede oyuncu gitmek ister.

parayı küçümsemiyorum ama arda gitmez çünkü takımına yürekten bağlı. Metin oktayda da aynısı olmuş adam kral oldu öyle gitti. Galatasarayda istediği herşeyi yaptı da gitti hemde galatasaraya zamanının en güzel parasını kazandırarak ama o çok geç gitti arda zaten açıklama yapmıştı büyük başarlıar elde etmeden hiçbiyere ayrılmiycam diye .takımına sağdık olan hiçbi oyuncu büyük başarılar elde etmeden takımından ayrılmaz.

Absence

Tamam ozaman Arda galatasarayı uefa şampiyonu yapıp 30 m euroya Barçaya gidicek hepinizin postlarından bu anlaşılıyor ne ben size anlatabildim ne de siz bana ben diyorum 30 m büyük para Barça arda için büyük sen diyorsun başarı yapmadan gitmez şaka :lol: gibi herneyse burdan bir sonuç çıkmaz

Absence demiş ki:
Tamam ozaman Arda galatasarayı uefa şampiyonu yapıp 30 m euroya Barçaya gidicek hepinizin postlarından bu anlaşılıyor ne ben size anlatabildim ne de siz bana ben diyorum 30 m büyük para Barça arda için büyük sen diyorsun başarı yapmadan gitmez şaka :lol: gibi herneyse burdan bir sonuç çıkmaz

tamam ya fazla uzatmayalım konuyu yoksa işin içinden çıkamiycaz birbirimize derdimizi anatamıyoruz :D

Yukarı Alt