Night Blue demiş ki:
arda messiyle eto yla henry le ii 4 lü olur arda alırlarsa eminim yedek klubesinden başını kaldırmaz arda 20 21 yaşında olsaydı alırlar derdimde daha fazla olduğu için elinde patlar barça da oynicak kadar yetenekli oyuncu deil
Muhaha! 87 doğumlu adam ya, hesapla artık.

extraloob demiş ki:
pes09'da en kral golcü torres ^^
Okan abi liverpoolu alma torres uyuz :D barçada al etoyu full koş içinden geçiyor,messide öyle sol ayakla vurduğu her top gol adamın :mrgreen: anelkada öyle fakat eto kadar değil :twisted: manuda nani ve roney fena :D

extraloob demiş ki:
bunu da futbolcu yerine koydular ya daha ne diyeyim ben, yazık.
feneVbahçe'nizin futboLcu yerine koyduğu soytarıLara bakın ona göre konuşun bence madem futboLcu değiLdi söyLeseydiniz Aziz babanıza.. Arda'yı isteyince ağzınız suLandı hemen ama azize her zaman ki gibi 3'ün 1ini aLdı =)

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
extraloob demiş ki:
feneVbahçe'nizin futboLcu yerine koyduğu soytarıLara bakın ona göre konuşun bence madem futboLcu değiLdi söyLeseydiniz Aziz babanıza.. Arda'yı isteyince ağzınız suLandı hemen ama azize her zaman ki gibi 3'ün 1ini aLdı =)
Sözlerine dikkat edersen Sevinirim Ayıp ediyorsun.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
extraloob demiş ki:
Arda avrupaya gittikten sonra kime gelecek görüceğiz bakalım,ordan sallamak kolay bi avrupaya gitsin büyüğü görecek Bknz:Emre 8)

Ardaya laf söylemek biraz komik olur.Messi deki yeteneğin daha fazlası bile var ama tek sorunu koşamaması biraz kilo vermesi gerek

Prada

Sen şakamısın hacım. MEssiyi yerle bir ettin. Ardayı yetenek olarak Messinin üzerine çıkardın. Buna gülmek için fenerli olmak gerekmiyor gerçekçi olmak yetiyor yani ^^ Buna gülen Gs liler bile olacaktır :lol: Sen Messinin kim olduğunu hangi takımda oynadığını hangi ülkeden olduğunu biliyosun değil mi?

Bu sitede fenerbahçe bölümü yok sanırım yazık heralde onlarda bizim arda ya bilmemnye yorum yapıyolar.Siz arda yı falan boşgeçinde kendi takımınıza bakın ama doğru sizin takımda arda değerinde oyuncu yoktu demi unuttum kusura bakmayın

Prada demiş ki:
Sen şakamısın hacım. MEssiyi yerle bir ettin. Ardayı yetenek olarak Messinin üzerine çıkardın. Buna gülmek için fenerli olmak gerekmiyor gerçekçi olmak yetiyor yani ^^ Buna gülen Gs liler bile olacaktır :lol: Sen Messinin kim olduğunu hangi takımda oynadığını hangi ülkeden olduğunu biliyosun değil mi?
hacım bu adam o kadar kötüde aziz yıldırım neden buna 15 € veriyo

Prada demiş ki:
hacım bu adam bu kadar kötüde aziz yıldırım 15€ neden gözden çıkarıyo

Prada

Varan 2. Orda Arda kötü mü yazıyor? Messi ile Ardayı kıyaslamak hatta haddini aşıp Arda messiden daha yetenekli demek seni güldürmüyosa sizinle futbol konuşulmaz demektir :lol:

Prada demiş ki:
Varan 2. Orda Arda kötü mü yazıyor? Messi ile Ardayı kıyaslamak hatta haddini aşıp Arda messiden daha yetenekli demek seni güldürmüyosa sizinle futbol konuşulmaz demektir :lol:
messi ile karşılaştırılamaz ama şu an Türkiyenin en iyi yıldızı deilmi :lol:

Yukarı Alt