1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Barça A.Madrid'e gol yağdırdı + Özet

1. Crown

Crown Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hafta arasında Şampiyonlar Ligi'nde Inter'le deplasmanda oynadığı maçta Inter'e gol atamayan Barcelona, sahasında oynadığı maçta Atletico Madrid'e gol yağdırdı.
    Maça fırtına gibi başlayan Barcelona 2'inci dakikada Busquets'in pasıyla ceza sahasında topla buluşan Ibrahimovic'in sağ ayağıyla attığı şık golle 1-0 öne geçti.

16'da Xavi'nin pasıyla ceza sahasına doğru hareketlenen Messi sol ayağıyla yaptığı vuruşla kaleci Gago'yu mağlup etti, 2-0. 30'da Daniel Alves, yaklaşık 30 metreden attığı muhteşem firkik golü ile farkı üçe çıkarttı. 43'te Messi'nin pasıyla ceza sahasında topla buluşan Keita, sol ayağıyla güzel bir gol atarak skoru 4-0'a getirdi. 45'te ceza sahası içinde topu önünde bulan Agüero güzel bir gol atarak ilk yarının skorunu ilan etti, 4-1.

İkinci yarıda oyunu rölantiye alan Barcelona, her zamanki gibi topa sahip olarak Atletico Madrid'in organize ataklar geliştirmesini engelledi. Ancak 84'üncü dakikada Valdes'in uzaklaştıramadığı topu Forlan klas bir vuruşla filelere gönderdi, 4-2. Ama son sözü yine Messi söyledi. 90'ıncı dakikada gelişen Barcelona atağında savunmadan seken topa çok sert vuran Messi maçın skorunu ilan etti, 5-2

Barcelona, böylece puanını 9'a çıkardı. Atletico ise 1 puanda kaldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Kyrojen

Kyrojen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ayı Bogan
    7+ oynamıştım bu maça. Birde yanlış yazı yazmışsın En son Messi'nin Gölünde Top Savunmadan sekmiyor Kendi takım oyuncusu önüne cıkartıyor oda ayagının içi ile gol atıyor. Sert vurdugunu Görmedim.Yanlış bişi sölediysem özür ama ben bu dediklerimi gördüm.

3. Crown

Crown Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yazmadım ya aldığım haber sitesi yanlış yazmış :lol:

4. Heisenberg

Heisenberg Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: