Bu fikir bana cok yatti.Bu sayede trafiğide önlemis olursunuz.Aktif üye sayisinida belirlersiniz

sizce nasil?

_CaspeR_

Buralıyım
banlanan accountlar trafiği doldurmazki zatenn trafik anca siteye gelen ziyaretçi ve üye sayısı ile dolar zaten oda geçiyor veya yetmiyor olsa zaten başka bir çözüm bulurlar kafanı yorma sen

belirsizzzzz

Aileden
Çok kötü bir fikir banın açılması gibi durumlar oluyor.Veya bütün banlar süresiz olmuyor.Acc silme işlemi herkes için gerçekleştirilmez.Benden negative ^^

Jigsaw

Aileden
Theilker nickini tekrar mı almak istiyorsun anlamadım? :? Forumdan spam amaçlı alınmış acc. lar dışındakı acc. ların hiç bir zaman silinmemesi gerektiğini senin bile biliyor olman lazım.

Jigsaw demiş ki:
Theilker nickini tekrar mı almak istiyorsun anlamadım? :? Forumdan spam amaçlı alınmış acc. lar dışındakı acc. ların hiç bir zaman silinmemesi gerektiğini senin bile biliyor olman lazım.
Hayir jigsaw bir öneri getireyim dedim . Görüyorsun ki hic bir zarar yapmadan normalce devam ediyorum burada. sende birsey yapmiyorsun cok sükür.

Jigsaw

Aileden
iLker_GS_2 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Hayir jigsaw bir öneri getireyim dedim . Görüyorsun ki hic bir zarar yapmadan normalce devam ediyorum burada. sende birsey yapmiyorsun cok sükür.
Online Üyeler 1 Ziyaretçi, 0 Üye

Neden? Kendi sitende çok mu yalnızsın? :wink1:

Tüm arkadaslarim tatildeler , silkroadda oynamiyorum. Burada reklamda yapmadigima gore benim sitemin ne tür bir sorunu olabilir ki burada ?

Spam mesajlari atmadigima , mesajlar arasinda koymadigima ,imzama yapistirmadigima göre hala nicin bir kendi malima bu kadar taktin anlamiyorum.Nerden biliyorsun , o duruyor , 1-2 yil sonra piyasaya yeni cikacak bir oyunun forumu olacak ? Farkindaysan silkroad forumu degil suan geyik forumu ve hicbir yerede uye cekmek icin reklam yapmiyor veya vermiyoruz.

hadi bu konuyu kapatalim istiyorsan.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iLker_GS_2 demiş ki:
Spam mesajlari atmadigima , mesajlar arasinda koymadigima ,imzama yapistirmadigima göre hala nicin bir kendi malima bu kadar taktin anlamiyorum.Nerden biliyorsun , o duruyor , 1-2 yil sonra piyasaya yeni cikacak bir oyunun forumu olacak ? Farkindaysan silkroad forumu degil suan geyik forumu ve hicbir yerede uye cekmek icin reklam yapmiyor veya vermiyoruz.

uzun cümle kuruyorsun canımı sıkıyorsun, süresiz banlandın.

extraloob demiş ki:
iLker_GS_2 demiş ki:

uzun cümle kuruyorsun canımı sıkıyorsun, süresiz banlandın.
He okan abi seni ve konuyu bulmusken hazır yazayım arkadasta üye olduda siteye daha cocuk 1 msj yasmadan ban yemis neden ki :mrgreen:

Yukarı Alt