Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Oyunda International bir guild olan ve serverda oynayan her ırktan en az bir kisinin bulunduğu guild - WeBotSoWhat guildindeyim. Su zamana kadar herkese-hepinize insancıl davrandım ama artık tak etti. Umarım görürsünüz ve gördüğünüzde bir daha tekrarlamazsınız cünkü sorduğumda hepiniz exl'ı tanık göstermistiniz bana.
Bana sırf o guilde girdim diye sen nasıl Türk'sün senin gibi türkün anasını avradını.. diye baslayıp da yasadığım toprakları bana haram eden MrsRedbull'dan söz etmek istiyorum. Bana daha düne kadar bu lafları eden insan, sabah kalkıp oyuna baktığımda bulunduğum guilde coktan girmisti bile..
- Resim Silinmiş.

Hos gelmissin diyor ve sözlerime devam etmek istiyorum.
Bu serverda oynayanlar, serverdaki Türkler'in %98'inin kansız olduğunu inkar etmesinler lütfen. Cünkü bunu hepimiz biliyoruz.
Daha dün bana küfreden AnshLag, SoLT ve guildindeyken bana kardesim diyen cıktıktan sonra o.. cocuğu diyen insanları buradan da uyarmak istiyorum.
Bilindiği üzere küfür yasak oyunda. Kimseden özür falan beklemiyorum lakin bir daha böyle bir sey ile karsılasırsam, basta pk olurum sonra da gider gm'e report ederim. İsterse sun setiniz olsun, elimdeki spear ile en fazla 2 nuke yersiniz zaten :)
Herkese iyi forumlar-iyi günler
WaxWhine-PsyChopathic
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

İnsanlar çok yüzsüz olabiliyorlar hocam. Alışmak gerek. ^^

Takımı
Galatasaray
Sen bana sürekli guilde gel dediğinde cevap vermeyip geciktirmemin sebebi buydu. Beni anladığın için artık mutluyum..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Quattro demiş ki:
Hocam ciddi dw önüne cıkınca adamlar direk küfretmeye baslıyor :mrgreen:
Windy demiş ki:
Ne zamandır çoluk çocuğu takar oldun sen?
sen bi gel seni 80 yapalım bu guilde alalım bak bakalım takacak mısın wT'm :kalp:
Baris Chn demiş ki:
İt in adı guzel olmuş ama maymununkide abdullah gul olması lazımdi ahahahah
Valla peti aldığımda ismi vardı yoksa.. :mrgreen:

Wax Whine demiş ki:
Quattro demiş ki:
Hocam ciddi dw önüne cıkınca adamlar direk küfretmeye baslıyor :mrgreen:
Windy demiş ki:
Ne zamandır çoluk çocuğu takar oldun sen?
sen bi gel seni 80 yapalım bu guilde alalım bak bakalım takacak mısın wT'm :kalp:
Baris Chn demiş ki:
İt in adı guzel olmuş ama maymununkide abdullah gul olması lazımdi ahahahah
Valla peti aldığımda ismi vardı yoksa.. :mrgreen:
wT yi bende sabırsızlık la bekliyorum :popcorn:

Yukarı Alt