Öncelikle yeri burası değilse özür dilerim ama en mantıklı burası geldi.Ben yeni açılcak serverda oyuna başlıcam ama karakter konusunda kararsızım.Ben çin karakterlerden sıkıldım değişik bir karakter istiyorum ne açmalıyım şöyle kasması zevkli olan bi karakter warrior diye düşünüyorum ama ne dersiniz veya wizard nasıl olur ama wizard çok çabuk ölüyor.Çok kararsızım yardım lütfen.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Wizard ainsan bi süre sonra lanet eder bu böyledir aksini iddaa eden çarını korumak ister.

Warrior a insan bi süre sonra sıkılır Warriorlar merasimle kasan çarlardır.

Warlock-Clericler çabuk ölmez zevklidirler intçi olup uzun PvP adamı da denebilir.

Dagger lar zevk çarıdır. döner biçer tekmeler yapmadığı kalmaz.

Crossbow lar kasması çok hızlıdır lakin kasmasını bileceksin yoksa wizarddan farksız kalırsın.

bu çarların birçoğunun rehberini hazırladım istediğin çarı söyle rehberi veriyim :muck:

işte benımde dagger çarım oldu yanı xbow artı dagger ama wizardtan farkım kalmadı ondan sonra 39 lv bi wizardım vardı ama üstü sağlam değildi return scrooll dolana kadar life control varken cakilere yattım belki dedimiyi bir yapılandırması vardır diye

CooLLer arkadaşımızın yayınladığı rehbere bir bak derim full int bard/cleric sıkılmıyacağını düşünüyorum hele partylerde seni havada kaparlar gaia açılırsa benim yapılandırmam bu şekilde olacak :)

Yukarı Alt