A.T.P demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Canım sıkıldıkça bu habere bakıyom çok mutlu oluyom Ahahahahaha
ehuehuehuehuehu
çok ayıp Ozi, utanmıyor musun kendinden küçüklerle alay etmeye
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
düşene bi tekmede benden ademcim hemde uçan leylek tekmesi ahahahahaha
uçan leylek tekmesini senden duymuştım yeri gelmişken cümle içinde kullandım azhahaha odevimi yaptım :P ek not ozi kim :P:P ek not cvp : şaka :D :D

bannedddd

Buralıyım
HeraServer demiş ki:
GliseriN demiş ki:
Harmonia demiş ki:
Bu Saturn'un AkaN_TurkeR'i mi? :mrgreen:
evt can o ondan öle diyom ya :twisted: gelsin gelsi bi güzel benzetem onu 8)

Yaahu canım benim... bu artık öyle ezik çar değil.... Artık öyle çinli int felan kasmıyorum...( 2. si ban yeyince artık baydı :D ) Yani öyle XBOW veya daggersin diye beni kesemezsin....!!!
Ya ÇİN PURE STR BLADER = 90 fire 90 bicheon 90 lighting 30 cold
Ya Eu Staff Wizard = celeric
Kasacagımdan dolayı... artık sen beni değil , ben seni benzetirim emin olki :wink1:
Blader kasarsam ki ((%40 blader %60 wizard sans...)) evet eğer blader kasarsam... uniqueleri(lord yarkan,şeytan) %20 damage increase scrollarla ve pre plus %10 damage yani %30 damage fazla vurarak Keseceğim...
Yani blader kasıom diye kimse beni lorddan şeytandan ayıramaz :D
ezik xbowla ( herkez biliyor eu'nun ne halt oldugunu eu nun.. Wizard dahil.... ) bir bladeri indiremezsin.... bladerda zaten hep 15 sn korunma var.. o olmadı
%25 snow shield var zaten... Ve gorunmez olurum gebertirim g.. kalkmısı dersen pk2 edit diye bişi var...
Böbürlenme o yuzden.
Evet ban yedim akan_turker de ban yemiş :D:D hadi hayırlısı :D Ama AkaN_TaNKeR Heradaki banı açtıracagım.. Game master lere gerekli açıklamayla postayı KOYDUM.1,2 Haftaya o çarda hazırda...Ama yinede gaia ya geçiyorum....(beladan kurtulus Yok malesef...)
I WTS 66 Lvl Full int 60 cold/65 Light/40 Heuksal Account - +5 set + 15m
:lol: Çarı banlanıpta açtıramayanlar çatlasın =) ( e normaldir... )
Ula yemin ederim hastalıklısın hee. Sen hayatında yarkan ya da shaitan'ı görmemiş biri olarak nsl bunları diyorsun anlamıyorum. Pardon pardon hastalıklıydın ya normal karşılıyorum. =) Ayrıca sen o hacklenmiş charı hayatta açtıramazsın. GameMaster fln diyor hala ne yapacaklarsa onlar saçma sapan konuşuyorsun. Senden ne zmn kurtulacağız biz hastalıklı insan? :mrgreen: :roll:

Son olarak da celeric ne yeni mi çıktı? lol. :mrgreen:

quote="Harmonia"]Bu Saturn'un AkaN_TurkeR'i mi? :mrgreen:[/quote]
evt can o ondan öle diyom ya :twisted: gelsin gelsi bi güzel benzetem onu 8)[/quote]..........................................................................................
..... . . . . .
Son olarak da celeric ne yeni mi çıktı? lol. :mrgreen:[/quote]

İlk olarak... Git bir aynaya bak ve bana yorumunu öyle yap!.
Teşhisin güzeel... Fakat dediğim gibii aynaya BAKma kısmını es geçmişsin.
Sro bilgimi kıskanan herkez beni karalayamayamı çalışacak? yüzüme niye lordu şeytanı vuruyorsun şimdi? Zaten always u guys doin dis shit...i dont kno what i need to say you guys noww..okey then lets lets do it... do it...
:thumbsup:

HERKEZLE PVP YE VARIM GAIA da yeterki gelin deyin ben seni keserim ulen gel kes... Kim indirebilir bladeri kimm...
biliosan yaparsan o blader yatmaz.
GİDECEK OLAN PARA ARTIK ÖNEMLİ DEĞİL - +6-+7 garment 9d set DİZECEGİM.

bannedddd

Buralıyım
Akan bugün TANRI'ya senin için dua edeceğim. Biraz olsun akıl fikir versin diye. Hadi iyisin gene.. :wink1:

salman1453 demiş ki:
bot veya illegal içerik kullanmanın önemi yok
silk çekmemişsen bay yiyebilirsin
silk çektiysen istersen oynun ............. yine bişe olmaz
arkadaşimin da dediği gibi aylik en az 200 silk al oyunda GM hakkın da ne yazarsan yaz globalden banned yemessin..

ama sen silk almadan bot bağlarsan olacaği olur üzerine bir bardak soğuk su içip yeni kasmaya başliycasin..

beyler ne kadar sevmesenizde emeğine yazık olmuş ban yemesiyle böyle güle oynaya dalganızı geçiyosunuz bunu yapanlarda modlar yada boşverin :roll: ne adammış ya zeusta WANDET banlansa bu kadar sevinen olmaz :D
neyse geçmiş olsun yenisini kasarsın....

bannedddd

Buralıyım
sLaYeR_ demiş ki:
beyler ne kadar sevmesenizde emeğine yazık olmuş ban yemesiyle böyle güle oynaya dalganızı geçiyosunuz bunu yapanlarda modlar yada boşverin :roll: ne adammış ya zeusta WANDET banlansa bu kadar sevinen olmaz :D
Tanısan öyle demezsin emin ol buna.

Harmonia demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:
Tanısan öyle demezsin emin ol buna.
Yaa kardeşim ne dıon sen sana 60k60k eliixir veren DEDEM miydi ??? hepinizden babayım ben... Yolda gecen 10k 10k deyen cocuklara 100-200k dagıtırdım be!!!! sen kaç para verıon? hiççç!!
Captin ivylerde felan 80 insanları kesıom diye bana dusman kesildiler , keserım ulan ben ilk dalıom o ks yapmasın! indiririm nukeyi!!! BANA KS YAPAMAZLAR , BABAYA KS OLMAZ!!
Sen tanıt öyleyse... Tanıt beni....

Yukarı Alt