:mrgreen: eminim aranızda silk almadan bot kullanıpta ban yememenin inceliklerini bilen vardır bnm adama silk alıom 2 yıldırda botta gece gündüz daha ban yemedi 8)
ama silk almadığım her adam anında banlanıo her adama silk alırsam maddi açıdan ksn batarım :thumbsup: şimdi yokmu bot kullanıp silk almadan ban yememenin yolu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
isrobot kullanma , tbot kullan sürekli script değiştir .

En büyük kozları bu...

Agbot kasma yerine giderken pek bot olduğunu belli etmiyor ^^ Silk almak tek çağre bunun taktiği yok

var var taktiği var ben buldum çar kasıorum 60 oldu 1 aydır ban yemedi :D her gün pot sayısını değiştiriorum her gün 2 kere script değiştiriorum pvp job yapıorum evente gidiorum arada bir item ayarlarını değiştiriorum chat yapıyorum ve sonuç hala ban yemedim ama silk en iyi yolu gm ye küfür etsende ban yemiosun

abi bende 60 lvl wizard yaptim punishment description dedi banladi bunun caresi yok mu

ben de kendimce bişey biliyorum.anlamsız gelebilir ama e-mail verificition.benim ufaklı büyüklü 7 tane charım vardı 1 ay öncesine kadar.bu charlarımın 3 tanesinde e-mail verificiton vardı 4 tanesinde e-mail verificiton yoktu.7 charın hiç birinde silk yoktu.7 chardada isro bot ve çeşitli silkroad programları kullandım sonuç 4 charım sırayla bannlandı.diğer 3 ü hala sağlam duruyo.mantıksız ama böyle..! :beer: :beer:

slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum
bi sorum olcak ben bu ay 700 silk yükledim ve şimdi de bu tür programları kullansam ban sorunu
olabilirmi

EnDZoNe

Hep aynı skill sıralamasını kullanma arada sıralamayı değiştir..Aynı el yakmayı kullanma..Kemalistin dediği gibi tbot kullan sık sık script deiştir kasma mekanı değiştir..Pt invite i kapat..Ve nolur ne olmaz chara bi 50 silk at
.

Yukarı Alt