Botta bagladıgımızda ban teklikesi az olan yerler nereler yani sehrin nerelerinde genelde banlanmalar oluyo ?

bide silk alanlar banlanmıyomus dogrumu ?

RoyFokkerr demiş ki:
Botta bagladıgımızda ban teklikesi az olan yerler nereler yani sehrin nerelerinde genelde banlanmalar oluyo ?

bide silk alanlar banlanmıyomus dogrumu ?
Ban tehlikesi Bot Kullanan Herkeste Vardır

Eğer Önceden Listeye Alınmışsan Dünya Kadar Silk Al Hiç Hayrı Yok

İlk Zamanlar Bizim Bir Ark 1 Hafta Bota Kurdu Sonra Kaldırdı

Aradan 1 Ay Geçti Updateden Sonra Banladılar :lolmuch:

silk alan hickimse banlanmaz.ole bisi olsa ilk banlanan ben we niya hunterlerdeki butun insanlar olurdu :lol: (sosun dusmesi icin en cok bota birakilan mekan niya hunterler olur )

eger silk almiyosan banlanmaman cok buyuk sans olur ama silk almayip banlanmayanlarda war cewremde sans meselesi o ama cok kalabalk yerlerde diilde kmsenn aklina gelmeyen yerlerde olursan gorulme sansin daha azalir

hmm tamam saolun bende bayadır bot kulanıyorum bi kac gün önce silk aldım ins banlanmam Surprised

hahahahahahahahaha dıye gulmekten yerlere yatıyorum sadece ban tehlıkesı az olan yerlermıs ucmussunuz sız ya

EXC123 demiş ki:
silk alan hickimse banlanmaz.ole bisi olsa ilk banlanan ben we niya hunterlerdeki butun insanlar olurdu :lol: (sosun dusmesi icin en cok bota birakilan mekan niya hunterler olur )

eger silk almiyosan banlanmaman cok buyuk sans olur ama silk almayip banlanmayanlarda war cewremde sans meselesi o ama cok kalabalk yerlerde diilde kmsenn aklina gelmeyen yerlerde olursan gorulme sansin daha azalir
rome da oynayan arkadaslar bilir VolkRUS, Mifka256, SULTANSelim hep silk alan oyunculardı ama banlandılar silk almak kesin çözüm degil

cok guldum bu kada sacma lık ta gormedım ban tehlı9kesı az olan yerler pauahbahsahshash blacksmıth arkadasında top oynasam ban atarmı JM

RoyFokkerr demiş ki:
_cem_07_ demiş ki:
cok guldum bu kada sacma lık ta gormedım ban tehlı9kesı az olan yerler pauahbahsahshash blacksmıth arkadasında top oynasam ban atarmı JM
mal kahvekeyfi
bak agzımı bozma benım adam akıllı dur actıgın topıcıe bak sonra kendıne bak

aynen yaw bu ne biçim beleşçilik istiyosan sosun +9 da düşürsün bot oalcak ban olmucak bide kral olcak char

varmı oyle beleşe köfte silk almazsan gozunun yaşına bakmazlar istersen mangyanglara sal

_cem_07_ demiş ki:
RoyFokkerr demiş ki:
_cem_07_ demiş ki:
mal kahvekeyfi
bak agzımı bozma benım adam akıllı dur actıgın topıcıe bak sonra kendıne bak
arkadaşlar terbiyenizi takının burası dh değil...

Yukarı Alt