Hep duymusuzdur. silk alirsan banlanma tehliken ortadan kalkar diye. peki ya nekadar silk almamiz gerekir kendimizi ban olayindan korumak icin.

bazilari ayda 50 silk bazilari da premium almamizi onerir. bunlari uygulayarak ban olayini kaldirabiliriz ortadan. [buraya kadar hepimiz neyin ne oldugunu biliyoruz :) ]

Extraloob umuz sag olsun yeni goldbot u cikardi. ve bu goldda su anda bilindigi gibi 30 tane client acabiliyoruz. Ben sahsen gold farmerlarimin en az lvl 40 lie 60 arasinda olmasini isterimki parasiz gunum gecmesin :twisted: . maalesef bu lvl a ulasana kadar joymax amcalarimiz beni en az 20 kere banlarlar :)simdi diyeceksinizk ki git silk al. tamam guzelde ayda 50 silk herkaraktere verirsem zaten benim yasam tarzim bitmis demektir. dusunsenize on tane karakter her biri ne 50 silk alsana 500silk her ay.bide bunun 30 oldugunu dusunun tum maas gitti 8O

aslinda couzumu cok basit . tek yapmaniz gereken. tum carakterlere hep ayni paypal accountindan silk almaniz.

simdi diyeceksiniz ki neden??nedeni cok basit. Eger 10 tane chariniz varsa ve bu charlarin hepsine 500 silk bolusturduyseniz. paypal sizi banlamadan once 100 kere dusunmeli. Cunki paypal sistemindeki charge back olayini uygulayarak tum paranizi geri alip joymaxa hava birakmis olursunuz.

kisacasi;

- pay pal acount actir
- charlari yap
- herbirine 50 silk koy ayni paypal accountandan
- 4 ile 6 ay sonra yenile(belki daha fazla )

Not: aldiginiz silk miktari cogaldikca banlanma sureniz dahada uzayacaktir.
ilk defa 500 silk alip boulusturduysenin diyleimki 4 ay sonra banlana bilme ihtimaliniz var. eger 4 aysonra 500 silk daha alirsaniz banlanma sureniz 6 aya cikar etc.

(lvl 78 glavierime bir yila yakin sure once 150 silk odedim banlanmadi. lvl 64 bow uc aydan beri 50 silk le calisiyor. lvl 56 wizard 6 aydan beri 100 silk le devam etmekte.hepsi clientlissta denenmistir.

Son Not
Bu arada clientlass botu 128 mb den assagi vram kullanan video kartli bilgisayarlarda kullanmamanizi tavsiye ederim. emin degilim ama joymax grafik kartinizin oyun oynamaya elverisli olmadigini anlayabilir, bilgisayariniz oyuna girdiginde bilgisayarnizla ilgili bilgeri joymaxa gondermektedir.

EN SON NOT:Bu olayi havasina demedim cunki 3 tane clientlass kullanan noob charlarim (clientlistan girdim ama lvl atlamak icin degil, sadece partiye grip yuksek lvl charlarimin farm yapmasinda yardimci olmasi icin) bir gun sonra banlandi bu yuzden sro yu acamayacaginiz bilgisayarlarda clientlass kullanmamanizi tavsiye ederim.

Prestij

Tanınıyorum
Evet aynı şekilde 5-6 tane charım blocklandı. Bi tanesi 58 lvl de farmlı gidiyordı 75 k sp li oda gitti :D tabi silk almamıştım henüz. JM bann/block mantığı ve kodlaması çok basit açılımı aynen şöyle sanırım kodun : tüm silk almamış ezikleri sil :D Şuan ezik karakterlerime 50 şer silk aldım bakalım ne olacak :D

Yukarı Alt