Cataclysm

Tanınıyorum
Arkadaşlar charım 2 kez ban yedi 1 kez loader ve 1 kerze ücretsiz bot yüzünden
pre varken 1 kez ücretsiz bot kullandım ertesi gün ban yedim fakat öncedende ücretli bot kullandım.

Şimdi sizlerin fikrini almak istiyorum birçok arkadaşada sordum ama emin olamadım
bu chara pre ceksem ve ücretli botlardan birine koysam yine ban yermiyim riski nedir?

Teşekkürler

Sana tavsiyem herhangi illegal bir program kullanmadan (ücretli-ücretsiz bot-loader vs vs) oyna.Yoksa çok kısa bir süre içinde bannlanırsın.Şuan ensendeler birkaç ay sadece premium al ama bot,loader vb programlar kullanma :wink1:

Evet erken.Mesela benim böyle bir olay gelecek başıma uzun bir süre bot kullanmaz manuel kasardım (4-5 ay gibi)

Bende Premium Yok Her Türlü İllegallik Piskopatlık Bende Yinede Ban Yok Millet Parasıyla Rezil Oluyor Onlara Sadece Gülüyorum ^^

Steave demiş ki:
Bende Premium Yok Her Türlü İllegallik Piskopatlık Bende Yinede Ban Yok Millet Parasıyla Rezil Oluyor Onlara Sadece Gülüyorum ^^
Gülme amacın sence mantıklımı?Burada bir derece mağdurluktan bahsediyoruz sen güldüğünü söylüyorsun.Senin başınada geldiğinde emin olki gülecekler o zaman :wink1:

Yukarı Alt