EmmaW

ayrıca bunu unutmayın bot olduğunuzu anlayamazlar sadece bot olduğunuzu anlamaları için onlarıın yazdıkları mesaja cavap vermeniz gerekiyo aksi taktirde bot olmasanız bile sizi banlarlar ayrıca banlananların yarısıyla aynı pt deydim :D

auto pot da mı ban sebebi yhaw öle yazmışlar ben bot hiç kullanmadım kullanmicam ama auto pot kullanıom banlanırmıyım!!

Arnildcivardagezer demiş ki:
212 demiş ki:
Ban Listesi ne zaman qelcek
Yenilendiği zaman bu konu altından ulaşabilirsin.

ferosero demiş ki:
Beyler bu arada bunu bilin aralarında haksız yere banlananlar var...
Haksızmı bilmem ama eğerki botla girip auto pot kullanıldıysa yine ban yiyolar haberiniz olsun.
gscihan demiş ki:

2 tanes bizim guildden :(
Geçmiş olsun dostum. Ama ben habercisi olayım sizin guildden gidicek 1-2 kişi daha var.
+1907 sizden daha giden olur...

of yaa o char güzeldi:) (WataPiti) o charla şimdiki kastığım charı 9 gapla 30 a getirecektim düşünün spyi artık 14 lvldi şu anda kastığım char ve 4 k sp vardı :) ama zaten bırakacaktım hiç beyenmemiştim cold bow kesemiyom hiç mob... bow hakkında düşündüklerim yanlışmış glavie açacaktım ama derler ya alışmış kudurmuştan beterdir die. bende 2,5 yıl nuke kastım bırakamıyorum artık sıkılıyorum hemen nuke olmayınca :)

Ha bu arada ben botu sadece yemek,wc kısa süreli durumlar için kullandım...

toplam süre 2 saati geçmez ve baktım bana kimse pm atmamış...

HA BU ARADA GSCİHAN BEN YENİ CHARLA GİDERKEN SENİN CHARI GÖRDÜM KASIYODU GİANT KESİODUN BENDE YANINDAKİ GİANTA DALDIM SENİNKİNDEN SOS GLAVİE DÜŞTÜ ALMADIN BANA GELDİ:) SOS GLAVİE 16 LV CHARIN ADI xgscihanx böledi sanırım :)

212 demiş ki:
Ban Listesi ne zaman qelcek
Yenilendiği zaman bu konu altından ulaşabilirsin.

ferosero demiş ki:
Beyler bu arada bunu bilin aralarında haksız yere banlananlar var...
Haksızmı bilmem ama eğerki botla girip auto pot kullanıldıysa yine ban yiyolar haberiniz olsun.
gscihan demiş ki:

2 tanes bizim guildden :(
Geçmiş olsun dostum. Ama ben habercisi olayım sizin guildden gidicek 1-2 kişi daha var.
bildiğimiz autopot programını kullananları banlıolar mı acaba bilgin var mı?
hani şu sadece 2 sayıya basan.

cyclone demiş ki:
acaba benim neden banlandığımı bulabilirmisin admişne sorup 333333 nickim eğer bot derse onun taaaaaa ................ anladınız siz onu :D
yapma be kanka banlandınmı ben 67673467 hatırladınmı aynı party deydik ilk başlarda beraber kasıoduk??

Dün akşam yapılan toplu bot ışınlama olayında yer alan arkadaşlar dikkatinize!!!
Bu akşamdan itibaren lvl 1 e düşürülme işlemleri bu arkadaşlar için başlıyor. Hepinize geçmiş olsun.
toplu bot ışınlanma olayı ne?

aaaa 4224 de gitti yaw :S gecmis olsun ne diim tum lvl dusen arkadaslara

oyuna nasıl giricem bi program falan indirmem lazm mmı yardım edermisinizzzz lütfenn

Yukarı Alt