bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar az önce oyuna yeni girenleri kekliyorduk da guild'den... Birisi girdi dedik silkroadonline.net ve joymax.com'da ban listesi var ve senin de adını yazmışlar falan. Ama bunun bir bug olduğunu, pc'ye 8 defa res atınca ya da Jangan potçu arkasında 1 saat bekleyince geçiyormuş dedik. Baktık kimisi oyuna 15 dk sonra geliyor 8 res attım ohh be diyerekten, kimisi de Jangan'da potçunun arkasında bekliyor. :mrgreen: İşte arkadaşım potçunun arkasında beklerken baskına gidip ss çekmiş buyurun sizinle paylaşayım da az gülün. :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Beijo

Bilgiliyim
yazık adamlara şaka oldugunu söylediginizde nasıl tepki verdiler acep ? :mrgreen:
Ps:bu arada tavşanda bakıyor bacak arasından... :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Beijo demiş ki:
yazık adamlara şaka oldugunu söylediginizde nasıl tepki verdiler acep ? :mrgreen:
Ps:bu arada tavşanda bakıyor bacak arasından... :mrgreen:
Daha söylemedik. :mrgreen: Çocuk diyor ki ben afk olcam bu 1 saat burda beklesin gelirim geri. :mrgreen: :mrgreen: Off ya karnım ağrıdı gülmekten. :mrgreen:

ben gülmekten öldüm çocuk diyoki fişimi çeksem acaba :lolmuch: bizde git trafoyu patlat bidaha hiç banlanmassın diyoz :lolmuch: gülmekten karnıma ağrılar gildi :lolmuch:

Zuahah cidden bekledimi,Muskacı traderciye gitsin2 üflesin cardan bütün buglar kalkar.. :mrgreen: :mrgreen:

Rational demiş ki:
Arkadaşlar az önce oyuna yeni girenleri kekliyorduk da guild'den... Birisi girdi dedik silkroadonline.net ve joymax.com'da ban listesi var ve senin de adını yazmışlar falan. Ama bunun bir bug olduğunu, pc'ye 8 defa res atınca ya da Jangan potçu arkasında 1 saat bekleyince geçiyormuş dedik. Baktık kimisi oyuna 15 dk sonra geliyor 8 res attım ohh be diyerekten, kimisi de Jangan'da potçunun arkasında bekliyor. :mrgreen: İşte arkadaşım potçunun arkasında beklerken baskına gidip ss çekmiş buyurun sizinle paylaşayım da az gülün. :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

allah safları yaratmışki akıllılar geçinsin die extraokk hahaha çok güldüm

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar kişisel olarak kimseye bir şey demeyin lütfen ben laf edeseniz diye değil gülelim diye koydum!

Yukarı Alt