1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ballack yuvaya döndü

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ballack yuvaya döndü
    Chelsea ile sözleşmesi sona eren Michael Ballack ülkesine döndü. Alman futbolcu Bundesliga ekiplerinden Bayer Leverkusen ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

2002 yılında Bayer Leverkusen ile Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan Michael Ballack eski kulübüne geri döndü. 4 sezondur top koşturduğu Chelsea ile sözleşmesi sona eren tecrübeli oyuncu Leverkusen ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Chelsea'ye transferinden önce 3 sezon da Bayern Münih’te forma giyen 33 yaşındaki oyuncu," Leverkusen’de çok güzel günler geçirdim, önemli başarılar yakaladım bu yüzden geri dönme kararını alırken zorlanmadım" dedi.
    Alman medyası Ballack'ın 2 yıl için yaklaşık 12 milyon euro'ya imza attığını öne sürdü. Wolfsburg'un da Ballack ile ilgilendiği hatta Leverkusen'den daha fazla para önerdiği de iddialar arasında yer alırdı. Almanya'da önemli başarılara imza atan Ballack 3 kere Bayern Münih’le bir kere de Kaiserslautern’le Bundesliga şampiyonluğu yaşadı. Tecrübeli oyuncu sakatlığı nedeniyle almanya milli takımının Güney Afrika’da düzenlenen dünya kupası kadrosundan çıkırılmıştı​

2. HnTRue

HnTRue Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir oyundur Ballack. Leverkusen'deki forması dolabın bi köşesindeydi çıkarmanın vakti geldi demekki :wink1:

3. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Gitmesi iyi oldu çünkü ballack gsde fbde bjkde haberlerinden sıkılmıştık.

4. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :headbang: