TillDoomsDAY demiş ki:
Extrowe demiş ki:
Yeni serverda şöyle lurecim olsun 1milyar borcum olsun makara:
o da olur inş makara: makara:
Oyunu bırakma sebebim oldular yav adamlara lure yap diyorum bakıyorum saatte %120 kasıyorum bi yemeğe gidiyorum geliyorum warrior fln kalmamış ortalıkta afk hepsi %15-20lere düşmüş makara:

Extrowe demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
Extrowe demiş ki:
Yeni serverda şöyle lurecim olsun 1milyar borcum olsun makara:
o da olur inş makara: makara:
Oyunu bırakma sebebim oldular yav adamlara lure yap diyorum bakıyorum saatte %120 kasıyorum bi yemeğe gidiyorum geliyorum warrior fln kalmamış ortalıkta afk hepsi %15-20lere düşmüş makara:
bizim swde de çok öyle.Adam bard olur speed basmaz,warrior olur lure yapmaz,clerictir res vermez. daral:

vay mrs jones eziğine bak 107 ptlere girermiş :D kendisi eski W4nna he hacı :D onada selam söyle toxi ye söylediğin gibi bi zahmet :P
ps : o buildi oynamayı ögrenmişmi o :P son daggerimin peşindeydi taa farm yaptığı zamanlar xD

ErdiDemiral demiş ki:
vay mrs jones eziğine bak 107 ptlere girermiş :D kendisi eski W4nna he hacı :D onada selam söyle toxi ye söylediğin gibi bi zahmet :P
ps : o buildi oynamayı ögrenmişmi o :P son daggerimin peşindeydi taa farm yaptığı zamanlar xD
vay ezik vay w4nnayı sevmezdim bunu da kara listeye alayım hemen :lol:
ps:110 olduğunda bi video hazırlıcakmış hacı,beni o zaman izlesin diyo.

TillDoomsDAY demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
vay ezik vay w4nnayı sevmezdim bunu da kara listeye alayım hemen :lol:
ps:110 olduğunda bi video hazırlıcakmış hacı,beni o zaman izlesin diyo.
ya bıraksın benim gibi warrior rogue kullanamaz o sapık :D gitsin kumda top oynasın :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt