saçma senin istegine gore deıl bellı sure sonra kendı yon degistırıyor xD

eLempTRa demiş ki:
saçma senin istegine gore deıl bellı sure sonra kendı yon degistırıyor xD
Kendi yön değiştirmiyor emin ol.. Biraz dikkatli incelersen bu önyargıdan kurtulabilirsin (^_^)

ıll yon degstrme 5. Saniyede oluyor ve hep aynı aralklarla degsyr saniye tutda gor tekrar tekrar ızle anlarsn yada kucuk bir seyle acklayaym saga donunce sag lop calısıyo dedin dimi sag lop anıları ve bılgıleri tasır calısması ıcn turkiyenın bayragını aklınıza getirın bunu yapinca sag lopu kullanmıs oluyorsunuz ama balerin hala sola donuyor nokta. XD

evet yine soldan sağa dönüyor sen kadının havada olan ayağını göz önünde bulunduruyorsun oda dış taraftan dönüş yaptığı için sağdan sola gibi gözüküyor fakat yerdeki ayağına bak soldan sağa :P

Zeratul demiş ki:
evet yine soldan sağa dönüyor sen kadının havada olan ayağını göz önünde bulunduruyorsun oda dış taraftan dönüş yaptığı için sağdan sola gibi gözüküyor fakat yerdeki ayağına bak soldan sağa :P
right right xD

eLempTRa demiş ki:
Zeratul demiş ki:
right right xD
Fiili manevi fiziki olan algılarla ilgili değil..Görme duyusunun beyinde yansıması ile ilgili olan lob kullanımını kast ediyorum.
Tartışmayı uzatmak istemiyorum enteresan görseller bölümüne eklenmiş bi resim. Ama ben fikrimde hala iddalıyım.. illa birileri görecek hem sağa hem sola cevirebilecektir bundan da eminim ki baktığımda 10 saniye de baksam 5 saniye de baksam değişimi kendim yapabiliyorum... iyi bayramlar (^_^)

saol bnde uzatmamayı tercih ediyorum fikrinde arkasndaym herkeze iyi bayramlar xD bu arada son bisi degismedine inanarak bakmayı dene

eLempTRa demiş ki:
saol bnde uzatmamayı tercih ediyorum fikrinde arkasndaym herkeze iyi bayramlar xD bu arada son bisi degismedine inanarak bakmayı dene
3-4 gündür öyle inandım zaten. ama şu an istediğim kadar sağa istediğim kadar da sola dönüyor..Değişme olması için saniye beklemeye gerek yok senin düşüncelerin bende de vardı.Neyse su senin reklam müziğini bulamadım uyku bastı iyi gecelr.

FataleBower demiş ki:
Aşağıdaki resimde göreceğiniz dans eden balerin,sizce hangi yöne dönüyor ???
Eğer iki yöne de dönmesini istediğinizde dönüyorsa; beyninizin her iki lobunu da çok güzel kullanabiliyorsunuz demekmiş...

- Resim Silinmiş.​
ne bileyim :) :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt