Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bu ne biçim modluk yha?bi soru sormak için konu açtım ve düzgün ve benzeri yoq.ü,

Bu arada dediğinlede alakası yok,

youre not allowed to enter this thread diyor.

MODLAR(hepiniz için sölemiorum):KAFANIZA GÖRE KONU KİLİTLİYORSUNUZ;Aferin!!!devam edin :evil: :evil:

arkadaşım derdini dile getiriyorsun ama hangi konu hangi neden den dolayı kilitlenmiş onuda söylemem gerek. burda saçma sapan konular zaten direk kilitlenir. acılan konularda tartışma cıkarsa uyarılır tekrar çıkarsa kilitlenir. bir konuda konu yanlış yerlere dönüyorsa, acılan başlık ile alakası kalmamışsa kilitlenir. burda hiç bir modun kafasına göre konu kiltlediği yoktur konu kiltlendi ise elbet vardır bi sebebi.

şimdi başlığını düzeltmeni istiyorum senden

Arkdaşım.Öncelikle sakin ol.3-4 gündür o kadar gereksiz konular açılıyorki kimse bilemez.Onun için saçma salak ve okumadan konu açanları modlar kilitliyor.Az gözlerini yorsan belki anlıyacaksın.1001 çeşit topic var insan bir kere okur bilgi edinir!

sarkolata177 demiş ki:
bu ne biçim modluk yha?bi soru sormak için konu açtım ve düzgün ve benzeri yoq.ü,

Bu arada dediğinlede alakası yok,

youre not allowed to enter this thread diyor.

MODLAR(hepiniz için sölemiorum):KAFANIZA GÖRE KONU KİLİTLİYORSUNUZ;Aferin!!!devam edin :evil: :evil:
Defalarca başka başlıklarda sorulup yanıtlanmış gereksiz bir konu açarsan-mesaj atarsan
For example:
Lord_Sniper demiş ki:
post kasam bali.:D bütün modlar cvp yazmış.postum :D ?!!!!!!. ?!!!!!!. :?!!! :?!!! :mrgreen: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :roll: :roll: ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!!
Sözlü uyarı alırsın
Eğer konundaki hatayı söyleyenlere asabi cevaplar verirsende Konun kilitlendiği gibi uyarı alırsın bu kadar basit tartışmayada gerek yok

abi ne alakası var?sadece sordum ki şu forum.silkroad-trader.de sitesine nasıl üye olunuyor bide neden yazılan topiclerin hepsini göremiyorum??

şunu söledim aynen

Arkadaşlar,ben siteye üyeim ama ESCRO ile ilgili hiçbir topici göremiyorum.

1-)Nedenini biliyorsanız söylermisiniz??

2-)Yeni bir üyelik almak istiyorum linkini bulamadım linkini verirmisiniz.

Teşekkürler

aldığım cvp da bu:

Cünkü Hala Bi Açıklama Yapıp Download Linki Veya Register Lİnki Verilmedi

sonrada bas kilidi git ne alakası war?? ahl işte sonra biz suçlutuz ama ben tombalaci_46 için demiştin BASTIRA BASTURA özellikle sorduğum soruya bakın bide cevabına bakın :lol: :lol:

sarkolata177 demiş ki:
abi ne alakası var?sadece sordum ki şu forum.silkroad-trader.de sitesine nasıl üye olunuyor bide neden yazılan topiclerin hepsini göremiyorum??

şunu söledim aynen

Arkadaşlar,ben siteye üyeim ama ESCRO ile ilgili hiçbir topici göremiyorum.

1-)Nedenini biliyorsanız söylermisiniz??

2-)Yeni bir üyelik almak istiyorum linkini bulamadım linkini verirmisiniz.

Teşekkürler

aldığım cvp da bu:

Cünkü Hala Bi Açıklama Yapıp Download Linki Veya Register Lİnki Verilmedi

sonrada bas kilidi git ne alakası war?? ahl işte sonra biz suçlutuz ama ben tombalaci_46 için demiştin BASTIRA BASTURA özellikle sorduğum soruya bakın bide cevabına bakın :lol: :lol:
Forum kurallarını bir oku. Modlar burada düzeni sağlamak için var soruna cevap alamıyorsan bu modların sorunu değil. Bunun yanı sıra modlar ellerinden geldiği kadar sorulara yardım etmeye çalışıyorlar. Sen soruna bir cevap alamadıysan sorduğun sorunun cevabı forumda tekrar tekrar açıklanmıştır. Biraz araştırma ile cevaplarına ulaşabilirdin ama sen boş boş durmayı seçtin. Ayrıca bir siteye üye olmanin burada sana anlatımını yapmak nedemek interneti kullanmayı bilmiyorsan uğraşma bunlarla. Boşver sanal hayatı sen. Bir siteye üye olucan alt tarafı onun içinde yardım mı gerekiyo :? Ayrıca burası silkroad.trader sitesi yardım hattı değil. Orası ayrı bi forum git orada chat bölümüne gir ordan yardım dilen. Saçma suçlamalar ile saçma başlıklar ile ne bizi oyala ne başkalarını

ewet işte başınızdan atmak istediğiniz okadar belli ki!ben her siteye üye olabiliyorum da dediğim siteye mi olamıyormuşum?şimdi senin internet exploler 4-5 kullandığın bile belli oldu.başka bir foruımda yazdığımda ise hemen şu cevabı aldım.o siteye üyelik alımı her zaman açık değil.linki burada her gün saatbaşı linki dene ama kabul etmeyebilir. bend e denedim bu linki ve site bana şöle dedi:THE REGISTRATION PAGE DISABLED NOW. demekki siz extraloob grubu olarak insanları basınızdan attığınız belli.Bence hatanızı kabullenin,artık konuşmayın çünkü konuştukça batıyorsunuz.benim aradığım soruyu bi arat bakayım ne çıkıyor.Haa tabi şimdi cevap bulamıyacaksın ,KİLİT!

@sarkolata177
Arkadaşım nicki sana benzeyen biriyle karıştırdım seni açtığın konuyu göremedim ; şimdi gördüm fakat açtığın konu şu anda sitemizde ilgili forumu olmayan bir konu sadece ön görüntüleri verilmiş konuyla ilgili bilgisi olan da sanıyorum ki yok sitemizde olsaydı emin ol cevabını verirdik en kısa sürede ?!!!!!!!

sarkolata177 demiş ki:
ewet işte başınızdan atmak istediğiniz okadar belli ki!ben her siteye üye olabiliyorum da dediğim siteye mi olamıyormuşum?şimdi senin internet exploler 4-5 kullandığın bile belli oldu.başka bir foruımda yazdığımda ise hemen şu cevabı aldım.o siteye üyelik alımı her zaman açık değil.linki burada her gün saatbaşı linki dene ama kabul etmeyebilir. bend e denedim bu linki ve site bana şöle dedi:THE REGISTRATION PAGE DISABLED NOW. demekki siz extraloob grubu olarak insanları basınızdan attığınız belli.Bence hatanızı kabullenin,artık konuşmayın çünkü konuştukça batıyorsunuz.benim aradığım soruyu bi arat bakayım ne çıkıyor.Haa tabi şimdi cevap bulamıyacaksın ,KİLİT!
Konuyu kitleme yetkim olsa bu bölümde şimdiye çoktan kitlemiştim emin ol. Ama açık olduğuna göre söylediklerine cevabımı vereyim. Ben neden insanları başımdan atayım. İnsanlara yardım etmek istiyoruz ki burdayız ama unutma bizde sizin gibi normal insanlarız. Bu işten ne para alıyoruz ne bi menfaat için yapıyoruz. Burada sadece modlar başka insanlara yardım etmez. Burada herkes birbirine yardım eder. Bilgisi olan konuşur. Yardım isteyen yardım bulur. Şimdi senin soruna neden cevap alamadığına gelelim. Efendi gibi saygılı birşekilde sorunu belirtsen kendi adıma konuşayım ben hertürlü yardım ederim. Ricada bulunulmuştur seve seve başım üstünde yerin var. Sen ne bir ricada bulunmussun nede başka bişi Açtığın konunun başlığına bak ben neden sana yardım edeyim. Denediğin link yine aynı sitenin Registration linki. Madem önceden denemiştin neden o cevabı yine almadın. Demek ki sen önceden denerken alabiliyodun account ama alamamışsın. Benim problemim değil. Eğerki bu siteyi beyenmiyorsan çekip gitmek yine senin elinde. Ama dediğim gibi ricada bulunan hiç kimseyi geri çevirmem yeterki insan gibi konuşmayı bilsin karşısındakine saygısı olsun.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt