1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bakın Ne Buldum :)

1. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Zevkine oynadığım bir private serverda bir yere ışınlandım birde ne göriyim 80 cap zamanının giriş introsundaki yer gittim girdim iskelenin olduğu yere hep yakından görmek istediğim dev balığın yanına sonra aklımda birşey canlandı bir yer ama giriş introsuyla ilgili olmayan biryer birden hatırladım accounta girdikten sonra charların beklediği yer orasını hatırladım gittim baktım ve bu resmi çektim
    80 capteki anılarım canlandı chakji maceralarım dw den jangana çekilen kervanlar thiefler tarafından saldırıya uğrayan kervanlar çalınan kervanları kaçıran thieflere çıkan bot thiefler :) güzeldi o günler hemde çok güzeldi.

2. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    creddyde bu yer 1yıldır falan açık, orda unique bile çıkıyor hatta. :D

3. Temet Nosce

Temet Nosce   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Şu giriş ekranı olan oyunlarda chara giriş yapmadan önce 5 dk izliyorum resmen. Eski günler daha güzeldi olmadi:

4. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    harbiden noltalji idi be,ne oynardik

5. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ECSro'da auto-enter'la girmeye çalışırdık. Su içmeye gidip geldiğimde bu ekranı görürdüm.Çok güzel bir ekrandır kendisi :P

6. EnderGelisenOsasunaAtagi

EnderGelisenOsasunaAtagi   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Girmesi için neler neler yapardım . Ekranı kapar içeri gidip gelirdim . Bu seferde girmezse denemiyicem derdim ( her seferinde denemeye devam ederdim ) .

7. Hermaphros

Hermaphros Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    İlk zamanlar Silkroad oynuyorum sene 2005-2006 falan tabi evde internet olmadığı için internet cafedeyim chara girmeye çalışıyorum yanımdaki çocukta silkroad oynuyor ama yanındaki çocuklar komedi :mrgreen: şimdi çocuk ıd pw yazıyor sonra arkadaşlarına mouse-klavye veriyor oyuna girdirme taktiği yapıyor :lol: böyle kodu yazıyorlar sonra ekranda üstüne tıklıyor tıklıyor girmiyor sonra masasahibi olan çocuk diğer arkadaşına veriyor mouse klavye yine birşeyler yapıtırıyor ama çok saçma böyle listi açıp seçiyor tekrar açıp seçiyor falan :lol: tabi şanş eseri kimde girerse oyuna o internet cafenin kahramanı oluyordu :mrgreen: çoğu kişi '' kardeşim benim charıda oyuna soksana be 30dklık açtırdım valla girmiyor bi yardım et be .s '' gibi laflar dönüyordu ne güzeldi ya eskileri :lol: özledim :cry:

8. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    ECSRO'da girmesini beklediğimiz günler harbi çok güzeldi laaaan. :P

9. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    İsroda da az uğraşmadım ben girmekle, auto enter vardı, nodc loader vardı oyunda manyak lag vardı çok çileli ama çok güzel günlerdi. Şimdi millet oyun saldırı alıyo diye bırakıyo hemen...

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  10. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    balığa tıklayınca tek atıyor beyler benden duymadınız.

11. K0mpedan

K0mpedan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18

Envanter:

Direkt giriş müziği aklıma geldi :))

Birde dw -jangan gemi bölümünde thieflerden kaçma imkanım kalmayınca iki tp arasında 100lerce kez tplendiğim :))

12. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lan yazmayın şöyle şeyler okuyorum. Sonra çocukluğumu özlüyorum yapmayın

13. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Belirli sayılarda rivayetler dönüyordu id pw yazdıkdan sonra o kadar beklersen tek attırabiliyordun, eğer olmazsa yanlış saymışsın :mrgreen:

20 level olunca ilk işim kervan çekmek oldu tabii herkes gibi.. 1 yıldız çekiyordum yanımda bir tane player thief vardı mobları kesmeme yardımcı falan oluyordu, bende 1 yıldız olduğumdan bana saldırmayacağını bildiğim için iyi biri sanmıştım :( Sonra chakilere gelince işin boyutu değişti. Aldığım yüksek damage'lerden ne yapacagımı bilemedim, bu sefer thiefde yardım etmiyordu. Str mi, int mi, hangi build oldugu bile belli olmayan charım ilk npc thieflerin çıkmasından sonra 20 metre dayanamamıştı.. Yere yatınca thiefin atını çıkarıp eşyaları bir bir topladığını görünce thiefden arkadaş olmayacağını anladım :(

14. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    en büyük tek atma taktiğim iSroda image code yazdıktan sonra enter a basmamaktı keşvedif hikayemse bigün küzen gelmişti ailesiyle image code yazmışmıştım yazdıktan sonra hep entera basıyodum kuzen giderken baktım image code tan sonra basmayı unuttum entera sonra bi çevirdim kafayı monitöre chara girmiş 2-3 devam etti sonra olmadı bidaha tabi image code olmayan zamanları söylemiyorum bile :D ozaman çok uğraşırdık. başka bir anıma gelirsek SwSro da 2 saat uğraşmıştım auto enterla sonunda girmişti oyunu 30 dk oynadıktan sonra kardeşim elektrik süpürgesinin fişini takmak için yanlışlıkla benim pc nin fişini çekti ee malum bilgisayar kapanınca çılgına döndüm şimdi düşünüyordumda güzeldi ama kendimi boşuna hırpalamışım :D sabah babam 7.30 ta işe gider gitmez sırf tek atmak için oyuna uyandım günler çocukca bir zevkti sadece...