advenced elixer ariyorum +2 %100 luk ama normal itemlere basilan soslara ve novalara basilan deyil nerden bulabilirim yada neyi kirdirmam lazim !!!

tuvok demiş ki:
10 dgre +5 weopan :wink1:
weapon kırarsa weapon düşer saçmalama ^^
duzceli01 demiş ki:
adam legs basmis 101+8 bakin +6 dan +8 olmus o nasil yapmis ???
hacı o adam muhtemelen 10 Degree +7,+8 veya +9 elbise kırmış. Sonunda B grade elixir düşürmüş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
duzceli01 demiş ki:
advenced elixer ariyorum +2 %100 luk ama normal itemlere basilan soslara ve novalara basilan deyil nerden bulabilirim yada neyi kirdirmam lazim !!!

normal iteme B grade basılmıyor, B sadece sox iteme basılıyor ve +2 etkilidir.

duzceli01 demiş ki:
o adam iteme B grade basmış.

Sanırım 10 degree +7 üstü normal item kırman gerek ama çıkmayadabilir

+5 ve üzeri full blue item kırmanız gerekiyor B düşmesi için ama A düşmesi olasılığından daha düşük bir ihtimalle çıkabiliyor B grade.Bulması zor...

extraloob demiş ki:
duzceli01 demiş ki:

normal iteme B grade basılmıyor, B sadece sox iteme basılıyor ve +2 etkilidir.

duzceli01 demiş ki:
o adam iteme B grade basmış.
bi türlü öğretemedim sana :P
İsmi sarı olanlar sox lara ismi beyaz olanlar düz iteme basılır .
Soxlara basılan istiyosanız sox kırcanız Normal'e basılan istiyosanız normal item kırcanız +5 kırınca elixir a çıkar +8 +9 danda b

duzceli81 demiş ki:
ama adam lege basmis +6 dan +8 nasil oluyor ?
elixer B Grade basmiş öyle olmuş nasil olsn sadece soxlara fln +2 basiliyo gibi olay yok hepsine basiliyo cikarsa tabi elixer b grade

A Grade +1
B Grade +2 basar

soxlar için ayri elixer a ve b grade almaniz gerek sos gibi parlayip ismide sarı yazilarla yazilmiş olanlardir

cikma durumuna geliceksek..Kendim denedim ve cikanlardan bahsedicem sox5 degre weapon kirdirdim +0 sox a grade elixer weapon 6 degre cikti. 92+5 full blue pant kırdırttım 11 degre elixer a grade pro cikti , 98+6 shield kirdirddim 11 degre a grade elixer shield cikti, 90+6 shield kırdırttım hiçbirşey cikmadi yani %100 cikcak diye bir durumda yok 95+5 ten b grade çıkma şansida var ama cok zor..Şansina kalmiş birşey itemleri kırdırtacaksan en az +5 ten kırdır ki grade cikma şansin artisn ama %100 cikar demiyorm cünkü yukarda dedigim gibi 90+6 shield kırdırttım cikmadi..

oha ya baktım ki ilk konu duzceliden gelmiş. dedim kendi kendime bu bilmeyecekse kim bilicek. bütün b adv çıkaran kişi olarak başkasımı onun yerine açtı dedim. baktım ki konu 1 senelik miş^^

Yukarı Alt