Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

GreenPearL

Bilgiliyim
Converse demiş ki:
@GreenPearL

Bu adamın bebeklere kıyanlardan biri olduğunu nerden biliyorsun ?
Nerden Mi biliyorum benim dedem'de kore gazisi ve ordaki çoğu kişi dedem'de dahil küçücük bebekleri öldürmüşler.Yani dedem yalan mı söylüyor :rolleyes1:

Ben Sana adam öldürme demiyorum tamam gitsin öldürsün o küçücük bebeklerin suçu ney onların suçu ney açıkla bana :wink1: [/quote]

Çok yanlış ve garip bir düşünce içerisindesin ve hala geri adım atmak yerine sürdürüyorsun bunu Damarında Türk kanı akan her asker savaşta yaşlılara kadınlara ve çocuklara dokunulmayacağını bilir. Biz İsrail değiliz.

GreenPearL sen neye dayanarak çocukları katletmişler diyorsun katletmişse bir kere savaş halinde normal karşılanmıştır. ayrıca tarih bilgin çok iyi oldugu kesin yalan yanlış şeyler yazıyorsun arkadaşım türkler savaşta sivilllere el bile sürmemiştir.

Takımı
Besiktas
gncosmnli demiş ki:
Ben Sana adam öldürme demiyorum tamam gitsin öldürsün o küçücük bebeklerin suçu ney onların suçu ney açıkla bana :wink1:
Çok yanlış ve garip bir düşünce içerisindesin ve hala geri adım atmak yerine sürdürüyorsun bunu Damarında Türk kanı akan her asker savaşta yaşlılara kadınlara ve çocuklara dokunulmayacağını bilir. Biz İsrail değiliz.[/quote]
:nod:

GreenPearL

Bilgiliyim
gncosmnli demiş ki:
Ben Sana adam öldürme demiyorum tamam gitsin öldürsün o küçücük bebeklerin suçu ney onların suçu ney açıkla bana :wink1:
Çok yanlış ve garip bir düşünce içerisindesin ve hala geri adım atmak yerine sürdürüyorsun bunu Damarında Türk kanı akan her asker savaşta yaşlılara kadınlara ve çocuklara dokunulmayacağını bilir. Biz İsrail değiliz.[/quote]
Şimdi öyle olabilir ama geçmişte öyle olduğu ne malum o zamanda yaşamadığımız için bilmiyoruz.

GreenPearL

Bilgiliyim
Converse demiş ki:
@GreenPearL

Sor bakalım dedene tanıyormuymuş bu gaziyi ?
Emin Ol en kısa zamanda sorarım

Ps:Daha Fazla Tartışmıyorum Siz En İyisini bilirsiniz ben insanlara zorla inan demiyorum nasıl düşünmek istiyorsanız düşünün Hadi İyi Forumlar :byes:

Bu konuyuda tartışma konusu yapmışsınızya helal olsun. :p
Gerçekten yazık.Ne yazık ki burası Türkiye. -.-

GreenPearL demiş ki:
O Kore Gazisi Dediğiniz Adam Korede Yeni Doğmuş Çocukları Katletti
Senin gibi düşünenler yüzünden bu adam bu halde.Konuşmak için konuşmayın şuan bu yazıyı yazıyorsan senin bu adama minnettar olman lazım.

gazi olup olmaması önemli değil; bir insanın evsiz barksız, aç yaşıyor olması zaten çok büyük bir ayıptır.

Bu bizim suçumuzda değil yine başımızdakilerin suçu.

GreenPearL demiş ki:
gncosmnli demiş ki:
Çok yanlış ve garip bir düşünce içerisindesin ve hala geri adım atmak yerine sürdürüyorsun bunu Damarında Türk kanı akan her asker savaşta yaşlılara kadınlara ve çocuklara dokunulmayacağını bilir. Biz İsrail değiliz.
Şimdi öyle olabilir ama geçmişte öyle olduğu ne malum o zamanda yaşamadığımız için bilmiyoruz.[/quote]

Arkadaşım bunun geçmişi geleceği yok, Fatih Sultan Mehmet İstanbula girdiğinde söyledii şeyler bunlar (kadınlara yaşlılara ve çocuklara dokunulmayacak sivillerin mallarına el sürülmeyecek) tarihi çok iyi biliyorum diyorsun ama şanlı türk tarihini yanlış kaynaklardan okumuşsun.

Bırak allah aşkına yahu.Osmanlı Devleti'ni 14 ansiklopediden araştırdım Osmanlı zamanından beri savaşlarda herhangi bir soykırım yapılmamıştır.Osmanlı Devleti hoşgörü politikası izlemiştir.O dönemden beri bu iş böyle sürüp gider.Kore savaşı hakkındada 1-2 yazı okudum.Savaşta insan öldürmek kötü birşey değil.Çocuklar öldürülmüş mü?
Elbette belkide 1-2 insan öldürmüştür.(Daha ağır konuşurum ama bunların arasında dedende var )
Ama bu bütün milletin üstüne atılamaz.

Çogu yabancı ülkelerde Gaziler aylık 2-3 bin arası alırken türkiyede sadece 90 tl alıyorlar nekadar yazık dimi türkiye gibi geri kalmış ülke olmak çok kötü

bLaster demiş ki:
Çogu yabancı ülkelerde Gaziler aylık 2-3 bin arası alırken türkiyede sadece 90 tl alıyorlar nekadar yazık dimi türkiye gibi geri kalmış ülke olmak çok kötü
Aslında fazla geri kalmış bir ülke değil ama çok yanlış bir şekilde yönetiliyor.Yöneticiler sadece kendi çıkarlarını düşünüyor :roll:

ImmorTaLGoD demiş ki:
Bırak allah aşkına yahu.Osmanlı Devleti'ni 14 ansiklopediden araştırdım Osmanlı zamanından beri savaşlarda herhangi bir soykırım yapılmamıştır.Osmanlı Devleti hoşgörü politikası izlemiştir.O dönemden beri bu iş böyle sürüp gider.Kore savaşı hakkındada 1-2 yazı okudum.Savaşta insan öldürmek kötü birşey değil.Çocuklar öldürülmüş mü?
Elbette belkide 1-2 insan öldürmüştür.(Daha ağır konuşurum ama bunların arasında dedende var )
Ama bu bütün milletin üstüne atılamaz.
:thumbsup:

ImmorTaLGoD demiş ki:
bLaster demiş ki:
Aslında fazla geri kalmış bir ülke değil ama çok yanlış bir şekilde yönetiliyor.Yöneticiler sadece kendi çıkarlarını düşünüyor :roll:
Şöyle bir politika izleniyor ülkemizde dikkat ederseniz nüfüs cüzdanınızın son rakamı her zaman çifttir. ben çogu kişide karşılaştırdım hep çift tekler kime gidiyor diye düşündüm bürokratlara gidiyor diye düşünüyorum buda bizim 2. sınıf vatandaş oldugumuz anlamınamı geliyor ? belki ancak ülkemizde başbakan yada bakan yada millet vekili olmak demek paraları hortumlamak her türlü yolsuzlugu yapmak demek yapmıyan 1 kişi nadir vardır mecliste :) o yüzden ülkemiz kötü durumda demektasi tam uygulanmıyor eşitlik nerde acaba ?

Zannetmiyorum TC kimlik no ile alakası olduğunu ama kötü yönetiliyor işte.Yazılacak/Yapılacak çok şey var ama burası yeri değil.

Hangi konuya mesaj atsam millet coşuyor.Gidin dışarda stres atın gençler. lol

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt