Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Muğla'nın Milas İlçesi'nde, 80 yaşındaki Kore gazisi Muharrem Topçu yalnız kaldığı evde ölü bulundu. Gazinin ilk belirlemelere göre besin yetersizliği ve soğuktan ölmüş olabileceği belirtildi.

Milas-Bodrum Karayolu üzerinde terk edilmiş restoran binasında bekçilik yapan ve tek gözlü odada yaşayan Kore gazisi Muharrem Topçu'dan uzun süre haber alamayan Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban, bir arkadaşıyla birlikte olay yerine geldi. Kapıyı açtığında Topçu'nun cesediyle karşılaşan Sarban, yetkililere haber verdi.

30 yıl önce doğum yeri Zonguldak'tan Milas'a gelen Kore gazisinin cesedini inceleyen doktorlar, Topçu'nun soğuk ve besin yetersizliğinden ölmüş olabileceğini ifade ettiler. Savcı incelemesinin ardından Topçu'nun cenazesi gazi arkadaşları tarafından alınarak 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Milas'ta bir yakınının bulunmadığı öğrenilen Topçu'nun cesedinin otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği ifade edildi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban, arkadaşlarının ölümüyle büyük üzüntü yaşadıklarını belirterek, "Söylenecek çok fazla söz yok. Dağdan inen PKK'lıları törenle karşılayan yüce devletimiz yalnız yaşayan kahraman gazilerimiz için hiçbir şey yapmıyor. Gazilerimiz açlıktan, yoksulluktan ölüyor" diye konuştu.

İŞTE GAZİNİN YÜREK BURKAN GÖRÜNTÜSÜ

Kup

olduser
Kod:
 Dağdan inen PKK'lıları törenle karşılayan yüce devletimiz yalnız yaşayan kahraman gazilerimiz için hiçbir şey yapmıyor. Gazilerimiz açlıktan, yoksulluktan ölüyor.

GreenPearL

Bilgiliyim
O Kore Gazisi Dediğiniz Adam Korede Yeni Doğmuş Çocukları Katletti

Bunu paylaştıın için saol dostum.
Bunu görüpte insanlığından utanmayan kimse olamaz ancak utancımız sayfayı kapatana kadar malesef sonra normal hayatımıza dönüyoruz.
Buna benim yapabilecek birşeyim yok elimden birşey gelmez demeyin size verilen şeylerin (sağlığın, ailenizin, sıcak yuvanızın, içtiğiniz sıcak çorbanın) kıymetini bilin ve şükredin inşallah Rabbim kimseye böyle ölüm nasip etmesin. yanlız soğuk ve aç.

GreenPearL demiş ki:
O Kore Gazisi Dediğiniz Adam Korede Yeni Doğmuş Çocukları Katletti
.Ne yapmaya çalışıyorsun tartışma çıkartmaksa niyetin başka konu bul ölüm üzerinden tartışma çıkartmaya çalışma ölünün gıybeti yapılmaz.

Onlar ancak PKK'lılara kırmızı halı açsınlar,Türkiye Cumhuriyetini yıllardır bölmeye çalışan adamları muhattap olarak alsınlar , yakınlarına verdiğimiz vergilerle gemiler alsınlar , oy toplamak ve para kazanmak için yakınlarının sahip olduğu beyaz eşyaları halka dağıtsınlar.Ve hala iktidarda kalsınlar.
Çok yazık..

GreenPearL

Bilgiliyim
@Converse
Bu DÜşünce değil sadece gerçekler savaşa girmiş her insanı değil Sadece o küçücük bebeklere kıyanları.

@gncosmnli
Benim amacım burda tartışma çıkartmak değil eğer sen tartışmak istiyorsan özelden msn at tartışalım

@BurakK*
Tamm kardeşim sende haklısın ama düşün küçücük bebekler onların ne suçu var? daha hayatlarını yaşamamışken ölüyorlar bunuda düşünün

GreenPearL demiş ki:
@Converse
Bu DÜşünce değil sadece gerçekler savaşa girmiş her insanı değil Sadece o küçücük bebeklere kıyanları.

@gncosmnli
Benim amacım burda tartışma çıkartmak değil eğer sen tartışmak istiyorsan özelden msn at tartışalım

@BurakK*
Tamm kardeşim sende haklısın ama düşün küçücük bebekler onların ne suçu var? daha hayatlarını yaşamamışken ölüyorlar bunuda düşünün
Yapma ya!
Savaşa girip adam öldürmeyen kaç kişi vardır acaba?
Devlet düşmanı herkesin yazdığı şeylere inansaydık ermeni katliamınıda senin ataların yaptı :roll:
Böyle bir ülkede yaşıyoruz işte.İnsanlar birşeyler kazanmak için devletini kötülüyor vatandaşlar buna inanıyor.
Bkz : Orhan Pamuk

GreenPearL demiş ki:
@Converse

Bu adamın yaptığını nereen biliyorsun

@gncosmnli

Neyini tartışacağım arkadaşım adam Türk gazisi ve vaft etmiş daha yok bebeyi katletti yok bunu yaptı deenin lüzumu nedir Allah rahmet etsin de geç. Tartışma çıkartmayacaksan.

@BurakK*
Türk askeri hiçbirzaman savaşta sivillere yaşlılara kadınlara dokunmamıştır. Eğer birazcık tarih bilggin olsaydı bunu bu şekilde idrak edebilirdin.

GreenPearL

Bilgiliyim
ImmorTaLGoD demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
@Converse

@gncosmnli

@BurakK*
Yapma ya!
Savaşa girip adam öldürmeyen kaç kişi vardır acaba?
Devlet düşmanı herkesin yazdığı şeylere inansaydık ermeni katliamınıda senin ataların yaptı :roll:
Böyle bir ülkede yaşıyoruz işte.İnsanlar birşeyler kazanmak için devletini kötülüyor vatandaşlar buna inanıyor.
Bkz : Orhan Pamuk
Ben Sana adam öldürme demiyorum tamam gitsin öldürsün o küçücük bebeklerin suçu ney onların suçu ney açıkla bana :wink1:

gncosmnli demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
@Converse

Bu adamın çocukları öldürdüğünü nereden biliyorsun

@gncosmnli

Neyini tartışacağım arkadaşım adam Türk gazisi ve vaft etmiş daha yok bebeyi katletti yok bunu yaptı deenin lüzumu nedir Allah rahmet etsin de geç. Tartışma çıkartmayacaksan.

@BurakK*
Türk askeri hiçbirzaman savaşta sivillere yaşlılara kadınlara dokunmamıştır. Eğer birazcık tarih bilggin olsaydı bunu bu şekilde idrak edebilirdin.

Ben sana diyorum ki ; öyle bir şey yok sadece uydurma.Sen bana ne diyorsun.Köşe yazılarını okumaya başlayınca gel tartışalım.

GreenPearL

Bilgiliyim
gncosmnli demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
@Converse

Bu adamın yaptığını nereen biliyorsun

@gncosmnli

@BurakK*
Senden daha fazla tarih bilgim olduğu kesindir.Dokunmamıştır diye tarih kitaplarında geçiyo.Dikkatini çekerim bizim bu tarih kitaplarını yapan çoğu kişinin amacı dikkat ettiysen genellikle osmanlı savaşı kazanıyor ve koskoca kitapda 2-3 kere yeniliyor o kadar buda onun gibi birşey neyse ya ben tartışmak istemiyorum size kolay gele :byes:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt