Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canlarım merci

çok güzel olacak bu bahar ayrıca hava sıcaklığıda cuma günü tavan yapıyormuş zati cemrelerde patır patır dökülüyor ^^

06 March 2009

bunu neden ingilizce yazma gereğinde bulundun güzel türkçemiz dururken ??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dead4Life demiş ki:
06 March 2009

bunu neden ingilizce yazma gereğinde bulundun güzel türkçemiz dururken ??

türkçe kullanmayı sevmiyorum bazı yerlerde ingilizce'yi daha çok seviyorum ingiliz kültüründe büyüdüm ben aristokrat birisiyimdir bu yüzden türkçe ı ıghh canımcım :twisted: :mrgreen:

Ps : yukarıda ki mesaj latife içeriklidir dikkate alınmasın lütfen, gelelim sorununa Legend 4 March 17 de geliyor sro client ekranını açtığınızda göreceksiniz oradan bir esinti yaptım nasıl ki onlar 17 March yazıyorsa bende 06 March yazmak istedim onlar tarihti dil vb. yorumlara girmeyelim bu kadar sana kafi canımcım :muck:

k.bakma ama bu konuyu dikkate alırım sizin gibi özentiler yüzünden Türkçe (türkche) haline geldi.Türksen Türkçe konuşucaksın yada git A.B.D vatandaşı ol.Bunun latifesi olmaz

Journalist

Aileden
Dead4Life demiş ki:
k.bakma ama bu konuyu dikkate alırım sizin gibi özentiler yüzünden Türkçe (türkche) haline geldi.Türksen Türkçe konuşucaksın yada git A.B.D vatandaşı ol.Bunun latifesi olmaz
nasıl konuşacağımızıda sendenmi öğreneceğiz sen kimi kimin vatanından kovuyorsun terbiyenizi takının :!:

Yukarı Alt