The big bang theory
Stargate serilerini izleyebilirsin.
White collar
Ama tam bi bağımlılık istiyorsan animelere başla
Önerim:One piece (550 anime bölümü-600 küsür manga sayısı :lol: ) Death note (40 küsür bölüm ama ben 25 den sonrasını izleyemedim mükemmel bi anime ama izlersen neden 25. bölümden sonra izleyemediğimi anlarsın)--Full metal alchemist(1 ve 2)--Bleach--Naruto(pek sevmem ama zevk meselesi en çok izlenen animeler arasında)

Edit: Helsing Ultimate Ova serisi (normal seri mangadaki konudan uzak ve iyi değil.Bunun çizimleri muhtyeşem)

Prison Break diyecektim onu izlemişsin Fringe diyecektim onu da izlemişsin Family Guy diyecektim onu da izlemişsin :lol: İzlemediğin dizi kalmamış ki senin :D

Takımı
Galatasaray
Spartacus izlemediysen bende tavsiye ederim ama ailecek izlemeye kalkmasan daha iyi olabilir malum sahneler mevcuttur. :)

Beyler hazır dizi ile ilgili konu açılmışken bir şey sorayım buradan boşuna konu açmayayım :D Supernatural başladım.1. sezon bitti bitecek ama hep aynı olay var.İleride heyecanlanacak diyorlar ama ne zaman oluyor bu :P

Mirage demiş ki:
Beyler hazır dizi ile ilgili konu açılmışken bir şey sorayım buradan boşuna konu açmayayım :D Supernatural başladım.1. sezon bitti bitecek ama hep aynı olay var.İleride heyecanlanacak diyorlar ama ne zaman oluyor bu :P
Supernaturalın her sezonu ayrı bir heyecan dır. 2. sezondan itibaren anlarsın :)

Edit: Tahminim 3 sezona kadar o sarı gözlüyle uğraşıyorlardı.Ondan sonra Ortalık fena karışıyo söylemesi :lol:

favretto demiş ki:
Adith demiş ki:
game of thrones hemen şimdi başla bağımlısı olursun.
bunu hakaret olarak alıyorum g.o.t'u bilmezmiyim yukarıda yazdım zaten izlediğimi.
ironEyE demiş ki:
bunu çok met ediyolar e2den takip ettiğim kadarıyla güzel bir dizi ama çok ilgimi çekmedi ne yalan söyliyim.
piemde demiş ki:
Bu kadar dizi izleyeceğine kitap okusaydın profesör olurdun :lol:
hocam zamanında kitapta okuduk sonuçta kitap okuyanda dizi izleyende aynı entellektüel kişiliğe sahip oluyor 21. yy'de bende kolayıma gideni yapıyorum ^^
HyperActive demiş ki:
Bizim Evin Halleri :D
5-6 yıl önce annem sağolsun izledim bunuda yani yaptığın espri hiç antipatik gelmedi bana :D
Breaking Badi kesinlikle izle 5. sezonu merakla bekliyoruz.

BMS : Blue Mountain State. İzlemelisin bunu. Dizinin iptal olduğunu öğrenince kahrolmuştum. 3 sezon çekildi devamı gelmeyecekmiş.
Kısa özete gelince; Kızlar, partiler, eğlence, komedi hepsi bir arada.

Mopneet

Ben bugüne kadar sadece Lost ve House M.D.'yi izledim ancak bu yaz izlediğim diziler listesine en az 2-3 dizi daha eklemeyi planlıyorum.
Game of Thrones
Spartacus
Breaking Bad
The Walking Dead

Bunlar izlemeyi planladığım diziler. Prison Break, Chuck ve Super Natural da arkadaşlarım tarafından çok önerilen diziler arasında. Rica etsem izleyen birileri bu üç dizinin konusunu kısaca anlatabilir mi? Ayrıca Prison Break gerçekten izlemeye değer bir dizi mi? ^^

Yukarı Alt