Arkadaşlar malum yaz geldi ve benim için mala bağlama dönemi başladı.
Bu dönemde dizi izlemeyi çok severim üst üste 4-5 bölüm izlediğim olur.
Bu derece bağımlılık yapan dizi tavsiyelerinizi bekliyorum. ( Türk dizileri dışında )

Daha önce izlediklerim ; Flash Forward - 24 - House - Doctor Who - Chuck - Vampire Diaries - True blood - Teen Wolf - Secret Circle - Lost - Prison Break - American Horror Story - How to make it in America - The Walking Dead - Game of Thrones - Fringe - How i met your mother - Nip/Tuck - South Park - Family Guy - Simpsons - Supernatural - Smallville - The Pasific - The River - Dexter - Merlin - Two and a half Man - Sherlock

şöyle bi saydımda oha dedim kendi kendime amma malmışım :D
her neyse varsa değişik dizi tavsiyeleriniz bekliyorum.

Adith demiş ki:
game of thrones hemen şimdi başla bağımlısı olursun.
bunu hakaret olarak alıyorum g.o.t'u bilmezmiyim yukarıda yazdım zaten izlediğimi.
ironEyE demiş ki:
bunu çok met ediyolar e2den takip ettiğim kadarıyla güzel bir dizi ama çok ilgimi çekmedi ne yalan söyliyim.
piemde demiş ki:
Bu kadar dizi izleyeceğine kitap okusaydın profesör olurdun :lol:
hocam zamanında kitapta okuduk sonuçta kitap okuyanda dizi izleyende aynı entellektüel kişiliğe sahip oluyor 21. yy'de bende kolayıma gideni yapıyorum ^^
HyperActive demiş ki:
Bizim Evin Halleri :D
5-6 yıl önce annem sağolsun izledim bunuda yani yaptığın espri hiç antipatik gelmedi bana :D

ek 20 tane daha dizi tavsiyesi verebilirim. şimdilik bunu izle 4 yada 5 bölüm yayınlandı. continuum

frityus demiş ki:
Guathema demiş ki:
İzlediklerine bakmadım varsa içinde kusura bakma ^^
2Sezon yeni başladı : Teen Wolf
Teen wolf izle cidden sarıyor
hocam ilk sezonu izledim sarmadı pek
nasıl desem the vampire diaries - secret circle - teen wolf hepsinin teması aynı '' ergen liseli doğaüstü gençlik ''
the big bang theory' arada bakıyorum şimdilik ona devam edeyim bari iyi hatırlattın :D

Yukarı Alt