1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bagdat Online 110 Cap Server Sunucusatis.net

1. kral2011

kral2011 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    WEP PANEL : http://bagdat-sunucusatis.net/

- 110 Cap Orata seviyeli oyunculara hitap eden emek verilecek bir serverdir.
    - Baslangic 70 Lw den baslamaktadir.
    - Baslangic itemlerinde 7 dg sun itemler kolaylik saglamasi için verilmistir.
    - Bagdat Akçesi Ve Bagdat Sikkesini 101 + Lw ve üstü moplardan elde edebilirsiniz.(Ortalama 30 Her 30 küsür moptan 1 adet düsmektedir.)
    - Oyunda Bagdat Akçe ve Bagdat Sikke si Ile npc den emeginizle Egypt Item elde edebilirsiniz.
    - Coin (Akçe ve Sikke) Satisi asla yoktur.Hiç bir zamanda olmayacaktir.
    - Honor rank kapatilmistir serverde herhangi bir bug sorunu yasanmamasi için.
    - Unique Rank haftalik birincilere 1. oldugu sürece [Unique] rütbesi verilecektir.
    - Jop rank Haftalik birincilerine [Trader] - [Thieft] - [Hunter] Rütbeleri 1. olduklari süre zarfinda verilecektir.
    - Oyunda sadece silk satisi yapilmaktadir.
    - Özel Coin sistemi ile muhtesem bir tat alacaginiz serverde coin satisininda asla olmamasini oyuna ayri bir eglence katmaktadir.
    - Özel yapilmis bu coin sistemiyle emeginizle çarinizi gelistirebilir ve serverde satisi yapilmadigi için haksizlik gibi durumlara asla düsmezsiniz.
    - Coinler Oyuna özel olarak yerlestirilmistir ve elde edilmeleri orta derece olarak ayarlanmistir.
    - Kervan çekme yi caziplestirmek için gold zor sekilde ayarlandi ve kervan rateleri arttirildi.Kervandan elde edeceginiz gold ile kendi ugrasinizla npc den coin çekebilirsiniz.
    - Yapilan Özel editler ile gelistirilmis oyunda sorunsuz bir server keyfi yasamak isteyenler için tasarlanmistir.
    - Sunucusatis.net olarak hiç bir oyuncuya torpil ve yardim asla yapilmamaktadir .Bunun garantisini tüm oyuncularimiza veriyoruz.
    - Sirkete bagli bir server oldugu için oyuncu oldugu sürece kapanma durumu asla yoktur ve olmayacaktir.
    - Oyun ile yasadiginiz her türlü sorunda sol tarafta bulunan canli destek bölümünden asistanlarimiza ulasabilir sorunlarinizi bildirebilirsiniz.
    - Oyunda yapilan karalama - reklam - saldiri gibi her türlü konularda siber suçlar 5.madde geregince sorumlu kisi hakkinda sunucusatis.net tarafindan hukuksal islem baslatilir.
    - Sunucusatis.net bayiliginde kurulan serverin tüm yasal haklari bu sirkete aittir.

2. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Canım sıkıldığı için indirip girdim.Job'da bug var npc'den aldığından fazlasına satıyorsun malı :)

Ayrıca başlangıç itemlerini npc'e satarken 1 gold ayarlarsan senin için iyi olur.Millet yoksa full bu şekilde gold kasar.

İyi günler.