Bacardi İçtim İçmedim ?

• İçmedim

Votes: 4 50,0%
  • İçtim

Votes: 4 50,0%

• Total voters
    8
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
birgün brasildeyiz marketleri gezmek en büyük zevkimdir dedim alkol reyonunu bir hatim edeyim bir de poz çaktırdım tabi :P

neyse aksarayda bacardi diye bir club vardı eskiden halende var, oradanın ismi hep aklımdaydı dedim bacardi hiç içmedim içeyim aldım 1 tane büyük şişe otoparka giderken açtım diktim kafaya arkadaş bu kadar mı lezzettli gelir bir içti resmen bayıldım tadına dedim bacardi cola efsanesi geziyor alemlerde cola ile karıştırayım dedim koydum bir kadehe bacardi kola 2 de buz attım aman diyorum o nasıl lezzet o nasıl bir tat bayılırsınız tavsiye ederim.

Mekan : Brasil / Sao Paulo
Model : Extraloob

2rzceur.jpg

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bacardiler hemen solumda üstünde de smirnoff ice var o dönem TR de yoktular 12 şişe kapmıştım onlardan bir bavul içkiyle gelmiştim zati deli uzudu yahu :P

Hacım resimde cix çıkmış... :D Resmin altında Wilson hindistan cevizli ah ah bi olsa :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Leo Kenzo demiş ki:
Hacım resimde cix çıkmış... :D Resmin altında Wilson hindistan cevizli ah ah bi olsa :D
o hangisi hacım hiç denemedim baktım renklerine şekerli gibi duruyorlar şekerli içkiyi hiç sevmem ama içerim bkz. malibu :P

extraloob demiş ki:
Leo Kenzo demiş ki:
o hangisi hacım hiç denemedim baktım renklerine şekerli gibi duruyorlar şekerli içkiyi hiç sevmem ama içerim bkz. malibu :P
Bence bulursa dene bağımlı olursan ben söylemedim haberin olsun :mrgreen:

Leo Kenzo demiş ki:
extraloob demiş ki:
Leo Kenzo demiş ki:
Bence bulursa dene bağımlı olursan ben söylemedim haberin olsun :mrgreen:
O ne yaw Sperm gibi hiç sevmedim görünümünü :mrgreen:

Brooklyn

Buralıyım
Bacardi Hayatımı Becerdi :D
AlkoL Kullansaydım BöyLe derdim heraLde :D

Yukarı Alt