Jigsaw

Aileden
Benim favorim de bu arkadaş. Espri anlayışı da hoşuma gitti nerdeyse benim kadar iyi SS çekiyor. :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
Benim favorim de bu arkadaş. Espri anlayışı da hoşuma gitti nerdeyse benim kadar iyi SS çekiyor. :mrgreen:
sağolasın senin kadar iyi ss çekemesekte çekiyoruz işte (ss çekiyoruz yanlış anlaşılmasın :mrgreen: :lolmuch: )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
imzana tıkladım da geldim ve cidden ss lerin çok güzel şimdi bazıları ayrı bir dikkatimi çekti extrabeer

Sanırım Alps Serverindesin Guildinden Tanıdım Beni O guildde tanımayan yoktur.Ottoman'ın selamı Var Desene Hepsine Confused Alps i bırakalı 4-5 Ay olcak Bi Selam götürelim Crying or Very sad

Bu arada SS ler çok Güzel Favorilerimdensin

qrafy_turq demiş ki:
haha :lol: . hoş !! PayLasım ıcın thanx .. :mrgreen:
teşekkürler.
extraloob demiş ki:
imzana tıkladım da geldim ve cidden ss lerin çok güzel şimdi bazıları ayrı bir dikkatimi çekti extrabeer
:mrgreen: teşekkür ederim.hangileri dikkatini çok çekti bilmek isterim tabi bi sakıncası yoksa Embarassed

gscihan demiş ki:
Sanırım Alps Serverindesin Guildinden Tanıdım Beni O guildde tanımayan yoktur.Ottoman'ın selamı Var Desene Hepsine Confused Alps i bırakalı 4-5 Ay olcak Bi Selam götürelim Crying or Very sad

Bu arada SS ler çok Güzel Favorilerimdensin
A.S tabiki selamını ileticem . teşekkür ederim.

Ölümüne Kankayız extrabeer mucX :mrgreen:

ilk 10 a kesin girersin ve bence kazanırsın düşünmşsün uğraşmşsın hakkını alırsın extrabeer

bu arada kafamada bi soru takılıyo . niçin ağustos ?
yarışmanın sonucu niye o kadar uzak ? :mrgreen:

babal2 demiş ki:
bence sen sorudan değilde resimlerini en yukarı taşımak için yazmışsın öle bişey bide hiç bi güncellik yok ilk koydun gibi.

hanrym0 demiş ki:
babal2 demiş ki:
bence sen sorudan değilde resimlerini en yukarı taşımak için yazmışsın öle bişey bide hiç bi güncellik yok ilk koydun gibi.
sen nasıl diyosan öle olsun .güncel diyince aklına değişiklik geliyosa o senin sorunun extraokk

Yukarı Alt