Gelelimmi Baba Çarlara xD
İlk Önce Konuyu Beğenip,Okumak İçin Tıkladığınızdan Dolayı Teşekkürler.

Gelelim Konumuza. Chin Çar Kasmak İstiyosun ...EN Sağlamından Sanırım Ozaman Başlıyorum.

1. STR Ciler.

Str Ci Açıcaksan Başta Lighthingi Kafandan Sil, Colda Ve Fire'a Yönlen.
Bow La Başlayalım :
Çok Sağlam Bir Char Yaparsın ; Dediklerimi Yaparsan Pacheon-Fire-Cold. Git , Fire Ve Cold Yakmasınıda Aç Bomba Gibi Charın Olur.En Az +6 FB Garment Set Ve Elinede En Az +7 Ve Cr 12 + FB PHY Ve Mag % Fazla Olan Bi Bow Al ... SP Olarak 1.1 m Sp Gerekiyo . Para Olarak Belli Deil.

Heuksal Benim Charım... Sağlam Char İstiyosanız FİRE - HEUKSAL - COLD Gidin.Cold Yakmasına Gerek Yok. En Az +6 Fb Garment Set , Eline En Az +7 Ve Cr 12+ Glavie Almak. Gereken Sp 986.375 Fiyat Belli Deil.

Bicheon İçinde Sağlam Char İstiyosanız FİRE - Bicheon - COLD Gidin.Cold Yakmasına Gerek Yok. En Az +6 Fb Garment Set , Eline En Az +7 Ve Cr 12+ Blade Almak. Gereken Sp 900k . Fiyat Belli Deil.

Gelelim Oyunda Saysan 3-4 Kişinin Bildiği; Dediklerimi Ugularsanız Sun Set Haricindeki Charlara Yatmama Ve Yatırma Garantili Bir Char.Birde Charının Herkesten Farklı Olmasını İsteyenler Burayı Okuyun.Char Şöle FİRE - BİCHEON - HEUKSAL. Gerekenler 1.2m SP .En Az+6 FB Garment Set Ve En Az +7 , Crsi 12+ Olan Blade Ve Glavie Alman; En Az +7 Br 18+ Kalkan Alman.Para Belli Deil.

2.İntler:

İntçi Açmak İsteyenlerin 2 Tane Seçenekleri Var.1. Si Fire Cold Lighthing Kol Yakması Fire Digeri İse Kol Yakması Cold.Gerekenler +6 FB Armor Set Ve En Az +7 Spear Veya (Kalkan-Sword). Sp Belli Deil Fiyat Belli Deil.

3. Hybirtlar:
Hybirt Açmak İsteyenlerin 2 Seçeneği Var Biri Heuksal-Light-(Fire-Cold)
2.si Bicheon Light-(Fire-Cold).*** INT STR GIDIMI 5E 1 Önerilir.Gerekenler (PRO-ARMOR) FB Ve En Az +6 Set Ve En Az +7 Cr 12+ Glavie Veya Bicheon(En Az +7 Kalkan Br 18+ FB)

Benden Bukadar Yararlı Olmuşsam Ne Mutlu Bana İyi Oyunlar Kolay Gelsin.../color]

Yukarı Alt