1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Baba bana Robinho'yu al

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Baba bana Robinho'yu al
    Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören Robinho'yla da, Manchester City'le de anlaştı. İş şimdi Erdoğan Demirören'e kaldı. Baba Kartal sponsorluğa 'Tamam' derse, asrın transferi gerçekleşecek.

Avrupa’da ve Türkiye’de fırtına gibi esen Beşiktaşlılar bir dünya yıldızının daha yolunu gözlüyor: Robinho... Bu oyuncuyu Siyah-Beyazlı formayla görmek istediğini her fırsatta dile getiren Başkan Yıldırım Demirören ve kurmayları bu transferde önemli yol katettiler. Robinho ikna edildi, Manchester City’le bonservis konusunda el sıkışıldı. Önemli bir bedel ödemek zorunda olan Siyah-Beyazlılar’da, Başkan kulübü yükün altına sokmak istemiyor. Sponsor arayışları doğrultusunda ilk hedef, Helsinki maçında “Robinho’yu alalım” diyen Yıldırım Demirören’in babası Erdoğan Demirören...

Mancini de doğruladı

Tıpkı Matias Delgado’nun bonservisini satın alan ve futbolculuk haklarını Beşiktaş’a devreden Ülker gibi, Moil şirketinin de bonservisi ödemesi gündemde... Eğer Baba Demirören “Tamam” derse, Türk futbol tarihinin en görkemli transferini Beşiktaş gerçekleştirecek. Bu arada Manchester City’nin hocası Roberto Mancini de, “Robinho fantastik bir oyuncu. Ancak onunla yolları ayırmak zorundayız” ifadesini kullandı.​

2. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  3. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Abi daha dün resmi internet sitemizden açıklama geldi bu nasıl iştir anlamadım ben ya iyice kafam karıştı