Selam arkadaşlar 6 veya 7. sınıftan beri sro oyuncusuyum şu oyunda 2-3 sos haricinde hiç bir item düşmezken yeni serverım Azteca bana uğurlu geldi galiba :P

1-2 hafta önce düşen ilk novam :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

Buda az önce düşen nova cleric rod'um :dance:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
compassionate demiş ki:
BaY_SamuraY demiş ki:
KimYooShin demiş ki:
6-7 ? silkroad ztn 2005 de çıktı xD
şakamasın sen silkroad 2002 de çıktı :D komik olma :)

türkiyede 1 ekim 2005 başlangıç olması lazım.
valla ben 6yıl oldu oynuyorum.
silkroad 2005 de [ çıktı ] terimi komik oldu.Silkroad zaten vardı 2005 de türkiyeye geldi dese eyw derim :)

HannibalLecter demiş ki:
Laistrogon demiş ki:
Saol bro senin nasıl gidiyor :dance:
Ben 102 olcam bugün. Ama bir dert aldım delircem. Bot ve pre bitti bende Cuma günü 60 Lira oyunyardim.com a yatırdım site bakımdaymış. Neyse C.tesi 300 silki aldım. Ama adamlar canlı desteği açmıyorlar botu uzatamıyorum yani 3 gündür daral: Ayrıca daha nova düşmedi bana :mrgreen: ama 101+6 var elimde :beer:

Laistrogon demiş ki:
HannibalLecter demiş ki:
Laistrogon demiş ki:
Saol bro senin nasıl gidiyor :dance:
Ben 102 olcam bugün. Ama bir dert aldım delircem. Bot ve pre bitti bende Cuma günü 60 Lira oyunyardim.com a yatırdım site bakımdaymış. Neyse C.tesi 300 silki aldım. Ama adamlar canlı desteği açmıyorlar botu uzatamıyorum yani 3 gündür daral: Ayrıca daha nova düşmedi bana :mrgreen: ama 101+6 var elimde :beer:
Bendede pre plus + pet bitti bide bot biterse kafayı yerim neyseki p.tesi alıcam benimde 101+5 +6 ya geçerken sizlere ömür :lol:

Yukarı Alt