Eğer ölmez sağ kalırsam görüceksiniz ki wizardtan unique alıcak ve en sagalam adamı ezicek char geliyor DİKKAT^^ benim bu sw ye gelmem bir çok adam için hezimet olucak :)

Ben yiğit ilkere charı 109 da sattım itemlerini ben verdim hep ilkere :)

TillDoomsDAY demiş ki:
t.evez demiş ki:
Eğer ölmez sağ kalırsam görüceksiniz ki wizardtan unique alıcak ve en sagalam adamı ezicek char geliyor DİKKAT^^ benim bu sw ye gelmem bir çok adam için hezimet olucak :)
ooo büyük iddia :lol: hadi bakalım kolay gelsin :thumbsup:
eyw canım teşekür ederim fakat emin olmasam bu iddaa yı koymazdım :)

Tengri demiş ki:
haha nub yiğit s/s yap gel dinle beni :D

bebegm sımdı hızlı kassın dıe yaptım bu bıcımde ayarlamalar ı 105 te yapıcagım bende s/s dusunuyorum ama medusa kesmem lazım :)

Twitter demiş ki:
Hayırlı olsun ama tavsiyem light'ı fire çevir.

teşekur ederim ama şuan sadece hızlı kassın diye light yaptım 105 de ayarlamaları yapıcagım :)

t.evez demiş ki:
Tengri demiş ki:

bebegm sımdı hızlı kassın dıe yaptım bu bıcımde ayarlamalar ı 105 te yapıcagım bende s/s dusunuyorum ama medusa kesmem lazım :)

çok yanlış zamanda başladın be yiğit 8) özelden anlatırım sana neden yanlış olduğunu :twisted:

Tengri demiş ki:
t.evez demiş ki:
Tengri demiş ki:

çok yanlış zamanda başladın be yiğit 8) özelden anlatırım sana neden yanlış olduğunu :twisted:

gel madem ozel e :)

Yukarı Alt