Kayra demiş ki:
Clawless zaten bayan bir arkadaşımız. Sorun olacağını düşünmüyorum fazla.
Eğer konuşmalarına dikkat edersen.
Ordaki Kız Arkadaş Kısmını Erkek Olarak Algılayabilicek Kadar Zekidir Tahminimce :o

A

Anonymous

Guest
Kod:
Morwena says:
hemen editle 
Morwena says:
onu 
Morwena says:
sana hiç yakıştıramadım
bunu mu?

alitoputut demiş ki:
Kayra demiş ki:
Clawless zaten bayan bir arkadaşımız. Sorun olacağını düşünmüyorum fazla.
Eğer konuşmalarına dikkat edersen.
Ordaki Kız Arkadaş Kısmını Erkek Olarak Algılayabilicek Kadar Zekidir Tahminimce :o
Senden daha zeki olduğunu biliyorum. Lakin biraz daha böyle konuşursan pert olacaksın. Fake kimliklerle burda top tutulmuyor...

A.T.P demiş ki:
Alooooooo, Alitoputut. tutucam şimdi ama ha. Git bi gezele gel. Adamı hasta etme.Gecenin hayrında toplu temizlik yaptırma adama.Kime diyoruz biz, başçavuşun eşşeği mi anırıyo burda. Ortamı germe,keyfine bak.
Afedersin Ama Orda İnsanlar Acı Çekerken Gidip Eylenemem!
Keyifmi??? Aklımdan Bile Geçmez.

Ortamı Germiyorum Zaten Sadece Gerekli Şeyleri Yazmaktayım. İnsan Olmayı Hakedemeyenler İçin...

Ps : Artık Başçavuşun Eşşeğimidir , Forumda Olan Bir Mod'mudur Bilemem.

Windy

olaylara at gözlüğüyle bakan insanlar.(sevdiğim birinin tabiriyle eşşekler)'e rayban gözlük taksanda çıkartır kendi at gözlüğünü takar :wink1: anlayan anladı :wink1:

A

Anonymous

Guest
Burada dar görüşlü arkadaşlar kendini belli ediyor. Fazla kasmalarına gerek yok. Yada ben dar görüşlüyüm, yehuu diye mesaj yazmalarına. Boyunlarına çıngırak takmalarına da gerek yok. Ortalıkta yeterince koyun var zaten.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Uuuu ne kadar gereksiz uzamis... alitoputut,banlandin 3uncu gelisinde usturuplu ol banlamayayim,konu kilit...

Edit: Morwena benden hizli davrandi,elim kana bulanmadi gece gece...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topicin kilitlenmesine gerek yok özgürlüklerimizi kısıtlamayalım burası Extraloob.Com Özgürlükler Dünyası.

bu acı günde kendimizi daha fazla üzmeyelim umarım ülkeyi bölmeye çalışan herkes en büyük ceza ile cezalandırılırlar bu eylemi yapanda insan evladı değildir ağzım bozulacak gene ben çıkayım topicten.

bu acı olay için geriden kalanlara sabır diliyorum umarım tekrarı olmaz.

StarkDrache

Bilgiliyim
Dün Üyeliğim Kapalıydı. Başsalığı Dileyemedim Diğer Üyeliğimdende Bazı Arkadaşlar Yüzünden.

Allah Rahmet Eylesin. Allah Yardımcıları Olsun. İnş. Yararılarıda Kaybetmeyiz.

extraloob demiş ki:
topicin kilitlenmesine gerek yok özgürlüklerimizi kısıtlamayalım burası Extraloob.Com Özgürlükler Dünyası.

bu acı günde kendimizi daha fazla üzmeyelim umarım ülkeyi bölmeye çalışan herkes en büyük ceza ile cezalandırılırlar bu eylemi yapanda insan evladı değildir ağzım bozulacak gene ben çıkayım topicten.

bu acı olay için geriden kalanlara sabır diliyorum umarım tekrarı olmaz.

Seni Bu Yüzden Seviyorum :headbang:

Yukarı Alt