Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 25 Mayıs'ta yapılacak kongrede yeniden başkan adayı olacağını açıkladı.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gazete, televizyon ve haber ajanslarının spor müdürleriyle bir araya geldi.

Toplantı sırasında gazetecilere dağıtılan basın bülteninde, Fenerbahçe'nin son 10 yılda gösterdiği yükselişin tesadüf olmadığı vurgulanarak, ''Dünya spor vitrininde kalıcı izler bırakmak için yola çıktık. Sporun her dalında başarılı olmak, sürekli büyüyen sağlıklı bir ekonomi yaratmak ve dünya çapında tesislere sahip olmak için çalıştık. Bu anlayış sayesinde Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalist olduk. Fenerbahçe Sportif A.Ş'yi ülkenin en büyük şirketlerinden biri haline getirdik. UEFA Kupası finaline ev sahibi olduk'' denildi.

Basın bülteninde, ''Son 10 yıla dönüp baktığımızda hayal ettiklerimizin çok büyük bir bölümünü gerçekleştirdiğimizi görüyoruz'' denilerek, şöyle devam edildi:

''Bütün altyapı hazırlıklarımızın tamamlandığı bir dönüm noktasında, bundan sonraki 3 yıl boyunca son 10 yıldakinden daha hızlı bir şekilde gelişmeli ve elde ettiğimiz başarıları kalıcı hale getirmeliyiz. Şüphesiz daha dinamik, tutkulu ve proaktif bir yönetim modelini benimseyeceğiz. Kaliteli bir sporcu fabrikası, dev bir spor kulübü, ekonomik anlamda daha büyük atılımlar yapabilecek daha güçlü bir oyuncu olacağız.''

ARAGONES'İN 2 YILLIK DAHA SÖZLEŞMESİ VAR
Seçimli Olağan Genel Kurul'da yeniden aday olacağını açıklayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gönderileceği yönünde spekülasyonlar yapılan teknik direktör Luis Aragones'le ilgili açıklamalar yaptı.

Yıldırım medya temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, teknik direktör Aragones'in 2 yıllık daha sözleşmesi olduğunu belirterek, "Ligin bitimine 3 hafta kala göndermek hem Avrupa tarafından tanınan Aragones'in kariyerini zedeler hem de bizim kurumsal yapımıza ters olur. Arangones gibi bir hoca şimdiye kadar hiç görevinden kovulmamış. Genel Kurul'un belirleyeceği yeni yönetim karar verir ve yeniden değerlendirir" diye konuştu.

AnatoliaFire demiş ki:
Fenerbahçe bugün Türkiye'nin en zengin kulübü ise Aziz Yıldırım'ın bunda payı çok büyüktür bro. 8)
bu tabiki tartışılmaz ama herşey para demek değil ruhta lazım bkz. Galatasaraya..

Görünen köy kılavuz istemez AnatoliaFire gördüğün gibi fb nin hali ortada isterse milyar dolarlık bi kulüp sahibi olsun fb nin başında bu takım adam olmaz..Ruh yok takımda Guiza var adam son zamanlarda gol atmasaydı Lugano'yu geçemiyordu gol sayısında.. :P

Vs vs ... Ben tekrardan başkanlık için aday olmasını hiç sağlıklı bulmadım.

Aragones, İspanya milli takımını Avrupa şampiyonu yapınca ister istemez ona karşı basın olarak bir ilgi oluştu gündende oldu fb de zico ile yollarını ayırınca yerine kim gelecek ,getirilsin hesapları yapılınca akla en uygunu dede lakaplı aragones oldu ve aldılar ama büyük bir hata yaptıklarının farkında değildiler fakat geçde olsa yaptıkları hatayı anladılar şimdide yolluyorlar.. :byes: Aragones diyerekten. :santa: :beer:

Ps:Bu arada ben GS liyim :wink1: 8)

Yukarı Alt