Arkadaslar az önce 9d kolluk aldım.üzerimde nasıl durduguna bakmak için korsan elbisesini inventory e attım. yeni kollugumu biraz izledikten sonra inventory e baktım korsan elbisem yok. item drop olayları olamaz cünkü hem bana atmak istiyormusun diye sormadı hemde sağ alttaki status yazılarını kontrol ettim... Bug fln mı oldu? Sonuçta korsan elbisesi yalan oldu.Takke gibi şapkası kaldı bi tek. Ayrıca joymax'e mail fln atsam kaileye alırlar mı beni? :)

Not: Joymax te hangi maile atacam ki? Mail bilen var mı?

Boel bi olay kabul edilemez.Eger kantıalrsan sana bi sosusn biel verirler :D İsin sakası eger gittisye et sikayet

edeyim ama nereye ve nasıl? :)
kanıta gelince. sonuçta silk ile neler alındığının bi kayıdı olmalı bunlarda? hani isteyenenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara misali.. :)

eet şikayet et bnm arkın presi bozuk çıkmıstı oyuna tekte hiç giremiodu bankasına yeni pre bıraktılar arkın

bence önce bi return cek ben ok alırken npc den 64 lvl lik silah aldigimi biliyorum tabi 250 gold a isinlandigimda hepsi arrow oluyordu sende bi dene istersen :) belki düzelir ama oyunda cok bug var mesela bende premirum yok yaratıgın tekine bir vurdum hem item çıktı hemde premirum plus görevi görevin üzerinde farkli bir isim yaziyordu fakat görevi ben kendi sepetime aldim yani buglarda cok fazla :)

Güzelce İngilizce Mail Hazırla .Sonra Joymaxdan Bug Reporta Gir Yaz O Maili ?!!!!!!! .Sonra Elbise Gelirmi Bilmem :lol:

evet ingilizce bilen bi hocaya çevirttirdim. kendince güzel bi ingilizce sunum hazırladı :) Bug Reporttan gönderdim. Ins. geri gelir... Ve bide acaba telafi için sun fln verirler mi? ((((:

cekikgozlu demiş ki:
evet ingilizce bilen bi hocaya çevirttirdim. kendince güzel bi ingilizce sunum hazırladı :) Bug Reporttan gönderdim. Ins. geri gelir... Ve bide acaba telafi için sun fln verirler mi? ((((:
Bekle sun gelir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kaybolmamıştır o charın inventory ekranında ayağının dibinde bir kılıç veya elbise simgesi gibi bişey var sarı renkli oraya tıkla. :wink1:

volki demiş ki:
kaybolmamıştır o charın inventory ekranında ayağının dibinde bir kılıç veya elbise simgesi gibi bişey var sarı renkli oraya tıkla. :wink1:
Yok arkadasım onları biliyoz.Ben anlatamadım herhalde. üzerimden çıkarttım... Geri giymek istedigimde yoktu ve hala yok :)

cekikgozlu demiş ki:
:mrgreen: :mrgreen: .Dua Et Korsan Elbisesini Versinler :P

cekikgozlu demiş ki:
HaHa...Bakalım kıyafeti vereceklermi...Sun osla ohoo :D

Yukarı Alt