Server
Efes
Takımı
Besiktas
Bole botculara nalet olsun yaf
aksam 47 lvl dım exım 30 du cıcek gorev ıne bırakdım uyudum sabah kalkdıgımda exım 50 olmusdu bende dedım ıyı gene ıdare eder ama lvl46olmusum yanı gece ole ole ole taa 46 lvl dusdu ve exı 50 de bırakdı Allahdan dc yemıs belkıde 45 bıle duserdım....

yaf heralde 47 den dusdugu zaman elbısenın goguslugu yanıda ordan heralde cok darbe yedı sureklı ondan oldu ama
ondan oncede 30 ex vardı offf
okadar cok sınırlendımkı sro yu bırakıyoodum yaf kımsenın basına gelmez ıns

botun ayarlarini duzgun yaparsan bisey olmaz ayarlarinda bi bozukluk wardir herkez bot kullanir botlar ks yapti diye senin charda kendisini yere atmiyodur herhalde ayarlarini tekrar gozden gecir bence

Geçmiş olsun,geçenlerde Yeti'lerde aynı şey başıma geldi aşağı yukarı %40 exp kaybım oldu.Sebebini şuna bağlıyorum;Bot gidio kasmıo beklio.Bu sırada spawn olan yetiler başıma birikio ve benim char mefta.Yani botlarda ks ayarı açık olana bende kızıyorum hatta kalaylıyorum ama ayarlarınada bakarsan.Hadi kasmıosa o sıra,ayarlara bak derim.Kasıp kasmadığını arada kontrol et
Tekrar geçmiş olsun

Server
Efes
Takımı
Besiktas
ayarlar herzamankı ayarlar yaf nasıl becerdı anlamadım ben pc basında durunca kopek gıbı kasıyoo ısrobot ben yatınca olan oluyoo yaf dcyıyoo hemen yada sehırde takılıyoo bu olayda son vaka %80 ex kapbı yapdı bana Confused

eu patchden sonra işe yarar bı bot cıkmadı kesın bı sorun oluyo illa basında beklıcen potcuda takılır cavenın kapısında takılır return basar sehırde bekler en ıyısı gece bırakmamak

SonSAHNE

Bilgiliyim

Bende Hiç böyle birşey olmadı ama arkadaşda olduğuna tanık oldum. Bak ayarlarda KS yi açık bırak :lolmuch:

yada Gm yi görünce town çekmeyi kapat çünkü adamlar GM adlı bi char açar yada Sana hello this is gm gibisinden mesaj atar pat ya dc yada return o yüzden kapat gm ile ilgili herşeyi nede olsa ban yeme iht çok çok az... Wink

ya bence bu olay party canavarlarından olmus olabilir. çünkü party cok vuruo hele çiçekler daha da uzaktan vurablıolar bence bot la fazla bi ilgisi yok.Ama bence de botu ks yapmaya ayarla bu zmn da ks yapmayana ban atıolar :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
L_e_g_e_n_D demiş ki:
ya bence bu olay party canavarlarından olmus olabilir. çünkü party cok vuruo hele çiçekler daha da uzaktan vurablıolar bence bot la fazla bi ilgisi yok.Ama bence de botu ks yapmaya ayarla bu zmn da ks yapmayana ban atıolar :lolmuch:

KS Rulezz :lolmuch: Vazgeçilmezlerimdendir :lolmuch: Tabi adamına göre Ks yapılır.

alayına Ks Kralına VS :lolmuch:

Yukarı Alt