1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

AZ Alkmaar - Olympiakos

1. Buzzz

Buzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    AZ ALKMAAR: 0 - OLYMPIAKOS: 0

Stat:AZ Stadı, Alkmaar

Hakem:
    Alberto Undiano Mallenco (İspanya)

Yardımcı Hakemler: Fermin Martinez Ibanez - Juan Carlos Yuste Jimenez (İspanya)

4. Hakem: Jose Luis Paradas Romero (İspanya)

Az Alkmaar: Romero, Swerts, Moisander, Moreno, Pocognoli, Lens, Mendes da Silva, Wernbloom, Schaars (Dk. 89 Martens), Holman (Dk. 78 Ari), Dembele (Dk. 68 Pelle)

Teknik direktör: Ronald Koeman

Olympiakos: Nikopolidis, Galitsios, Zewlakow, Mellberg, Raul Bravo, Zairi (Dk. 90+3 Pantos), Dudu, Maresca, Leonardo, Oscar Gonzalez, Mitroglou

Teknik direktör: Zico

Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda üst tur için avantajlı durumda bulunan Fenerbahçe eski teknik direktörünün çalıştırdığı Olympiakos, umutlarını sürdürmek isteyen Az Alkmaar'a konuk oldu.

Karşılaşma golsüz sona ererken, puanını 7 yapan Olympiakos, son haftaya liderliği garantileyen Arsenal'in ikinci sırada girdi.
    Az Alkmaar ise puanını 3'e yükseltirken, Şampiyonlar Ligi'nde yoluna devam etme şansını kaybetti. Hollanda temsilcisi, son hafta Standart Liege karşsında Avrupa Ligi'ne kalmak için mücadele verecek.

Olympiakos'a gruptan çıkmak için diğer maçın sonucuna bakmaksınız Arsenal'den alacağı 1 puan yetecek. İngiliz ekibine yenilmesi halinde ise Standard Liege-Az Alkmaar maçında ev sahibinin kazanmamasını bekleyecek.

2. Arcadia

Arcadia Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu maçı da oynamadım riskli gördüm :think:

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: