1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Aysun'dan Google Taktiği..


 1. HaveKinqGlavie

  HaveKinqGlavie Öğretiyorum rank8

  Kayıt:
  14 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  896
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sence ?
  [​IMG]Aysun Kayacı, PKK terör örgütünün ortadan nasıl kaldırılacağına yönelik bir öneride bulundu. Yok öyle ekonomik yada siyasal bir paket değil. Ödül herşeyi çözmeye yetebilir... İşte Aysun’un önerisi...

  NTV’de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programına konuk olan yazar Can Dündar, PKK terör örgütünün ortadan kalkmasının, Doğu’daki sıkıntıların askeri müdahalelerle sağlanamayacağını, siyasi çözüm gerektiğini belirtti.

  Son zamanlarda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin de benzer bir yaklaşım ortaya koyduğunu anlatan Dündar, bunun yeni bir şey olduğunu ve çok ciddiye aldığını vurguladı.

  Can Dündar, "Bunu çözecek olan kahraman olacak, Türkiye’nin kaderini değiştirecek" diye konuşurken, araya giren Aysun Kayacı, Google’un dünyayı değiştirecek en iyi 5 fikre 10 milyon dolar ödül verdiğini hatırlattı.

  Kayacı, "Biz de böyle Türkiye’de hakikaten bunu düzeltecek... Belki bizde böyle bir kampanya yapabiliriz yani. Herkesin iyiliği için" diye konuştu.

  Aysun Kayacı'nın PKK sorununu hükümetin parlak fikir getirene para ödülü koyarak çözme planı, prgorama katılan diğer konukları hayretler içinde bıraktı...