Sevgilisini haşlayıp yedi

ABD’de bir genç ayrılmak isteyen sevgilisini öldürdü. Parçalara ayırdı ve suda haşlayıp yedi. Sonra polisi arayıp, teslim oldu.

Polise herşeyi anlattı

ABD dün sevgilisini yiyen yamyam dehşetiyle sarsıldı. Teksas eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki Christopher Lee McCuin, 21 yaşındaki sevgilisi Jana Shearer, ayrılmak isteyince genç kızı evinden kaçırdı. Annesinin evine götürdükten sonra da bıçaklayarak öldürdü. Sonra vücudunu parçalara ayırdı ve kaynatarak yemek yaptı. Yamyam katil telefonda polise cinayeti nasıl işlediğini de tüm detaylarıyla anlattı.

Mutfakta ürküten manzara

Olay yerine gelen polis, Jana’nın parçalara ayrılmış cesediyle karşılaştı. Genç kızın bir gözü tencerenin içinde bulundu. Mutfak masasının üzerinde ise kızın parçalara ayrılmış etleri duruyordu. McCuin’in annesi ceset parçalarını garajda görünce evi terk ettiği ortaya çıktı. Tutuklanan Christopher idamla yargılanacak. Adamın psikolojik bozukluğu olmadığı açıklandı.

Haber: DIŞ HABERLER

VATAN

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
okudum bu arızayı harbiden hasta bunlar Shocked

Clawless

Öğreniyorum
öh ya yuh yani höst yamyam herif >.< düşünmek bile korkutucu bırr biri beni parçalayıp yiyo >.< bi de o hapistekiler ona soruck suçun ne diye bu dicek bn sevgilimi yedim öh yani psikolojik sorunu da yokmuş nası olmaz ya adam resmen psikopat >.<

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Zuahhaha tam manyak bişey yaa kızı ayıkla ayıkla en sonunda ye ne güzel kanun.. :mrgreen:

bu adamın emeli aslında şöle benden ayrılmasın hep içimde yaşasın felsefesi... :mrgreen:

CannibalMyth demiş ki:
OreNeN demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
bu adamın emeli aslında şöle benden ayrılmasın hep içimde yaşasın felsefesi... :mrgreen:
Hacım imzanda mthy olmuş normalde myth olması gerekmiyormu Rolling Eyes :mrgreen: :mrgreen: :santa:
kim bulacak diye bekliyodum Exclamation Exclamation
Yaa biz onu bilerek yaptık bulucakmısınız diye.. Exclamation
Çevir kazı yanmasın :mrgreen:

Yukarı Alt