1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

aylık bot hakkında yardım

1. Meathead

Meathead Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bende geçenlerde 42 kredi falan kalmıştı sonra 240 daha aldım etti 280 kredi. Sonra bunu charge dan (240 kredi= 30 gün) yazan yerden değiştirdim herşey okey aylığa çevirdi sonra 40 krediyi kullandıktan sonra bot girmedi. Charge.exe den baktım ne kredi gözukuyo ne aylık. 240 kredi havalanıp uçtu bu durumu çözmek için ne yapabilirim ?

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    ilginç bir sorun ufak bir hata var ama tam anlayamadım aylık olarak çevirdiğin hesabı düzgün yaptın mı ?

3. PRoFeSSiYoNaL

PRoFeSSiYoNaL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aylık a cevirirken Accont a özel ceviriyosun yanlış yazmışsındır accont unu ondan login olmuyodur eger cevirebilseydin düzdün kredinden gitmezde 1ay sonra kredinden giderdi...

4. Meathead

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet eminim nikimi büyük küçük harfiyle doğru düzgün yazdım. Hiçbir şekilde accountta gözukmuyor transfer olayına baktım yanlış yazmış olabilirim gibisinden ama olmadı. Krediyi aylıga çevirirken orda yazdım 30 gün falan filan 40 kredi kaldı sonra. 40 kredi bitti ortada aylık botta kalmadı :S ve kredi yükleyeli daha 1 hafta oldu. Yani password account oyundaki account bunları dikkatli yazdım sro botun bug una yakalandık heralde :S

5. Meathead

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz eseklik yapmışım galiba :S zannedersem char name e yüklemiş olabilirim auto loginle falan uğrasırken kafa daldı game account yazan yere galiba oyundaki adımı yazdım. Öyle bi noobluk yapmış olabilirm şimdi transfer denedim olmadı "transfer time failure" yazdı bunun bi zamanı mı var acaba belli saatler içinde mi transfer ediliyo yoksa :S

6. Spa

Spa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest :)
    Çarınızın id sini yapacaktınız siz nickinizi yapmışsınız sanırım :) aylık yaptıktan sonra charge bakarsanız krediniz 0 dır fakat oyunda Auto login yaptıgınızda Saat ve dakikaniz önünüze gelicektir tabi siz bi yanlış yapmışsınız. Oyuna girdiğinizde botunuzun idsini yazın. eğer olmassa çarınızın id yerine nickini yazdığınız için login gelmeyebilir :wink1:

7. CryptiC_EyeS

CryptiC_EyeS Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    charın nicki yerine giriş ıd nizi yazdıysanız aylık botu başka ıd ye aktarma diye bir seceneğimiz var ^^ pw yide hatırlıyorsanız sorun yok cevirebilirsiniz konuları inceleyin bulacaksınız ^^