Galatasaray'ın 2009-2010 formalarının lansman gecesinde konuşan sarı-kırmızılı takımın Başkanı Adnan Polat, geçen sene turuncu formada olduğu gibi aykırı bir forma yapmak istediklerini ve bu nedenle mor formayı seçtiklerini söyledi.
Polat sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz bu sene formaları seçerken, klasik parçalı, beyaz forma ihtiyacı her zaman var ve bir de aykırı forma yapmak istedik, mor renk formayı seçtik. Geçen sene turuncu yapmıştık. Gelecek sene de 5-6 renk tespit edip, bu forma rengini taraftarımızın seçimine sunacağız. Bu formaların Galatasaray taraftarı tarafından satın alınmasını ve çok başarılı olduğumuz şu dönemde de forma satışında da şampiyon olmak istiyoruz.

Polat önümüzdeki sezon ile ilgili olarak ise şunları söyledi: "Her yeni sezon, yeni bir heyecen ve beklenti. Tüm branşlarda şampiyon olabilmek için hazırlandık. Taraftar desteği olmadan şampiyon olmamız imkansız. Özellikle ultrAslanımız'ın bizi desteklemeye devam etmesini istiyoruz. Şampiyonluk için mücadele edeceğiz, başka birşeyi telaffuz etmemiz mümkün değil. Bunu hep birlikte yapacağız. Bizi hep desteklediler, bundan sonra da desteklesinler."

Night Blue bende güiza'nın tipine bakınca yerlere yatıyorum ama fenerbahçe'nin haberler bölümüne yazmıyorum

Night Blue demiş ki:
NuK3R3 demiş ki:
yavaş yavaş bu formaya ısınıyorum
Aynen bende ısınıorum mesela ilk gördüğümde yerlere yatmıştım şimdi yerlere yatmadnda kopuyorum sezon bitiminde daha gülmem belki :mrgreen:
Bende sana gülüyorum;böyle forma renkleri falan bir tek Türkiye'de alay konusu oluyor sanırım?
Taraftar ve rekabet ruhu rakibinin en ufak olayıyla dalga geçmeyi gerektirir tabiki ve bu mor forma biz zamanlar büyük takımların giydiği formalardır.los angeles lakers,utah jazz ve dünya devi Real Madrid,gülmeye devam edin.

Yukarı Alt