1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ayın Yarışması Merry

1. ByAti

ByAti Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pc MAster :)
    Bahar ivme kazanıyor. Nisan ayından itibaren - mükemmel zaman rekabet yeni duyurmak bir " Merry Bahar! ". rekabet şartları çok basit:) yöneticiler eklemek için eğlenceli, var olan gazabı, üstlenmeden önlemek için mevcut (kendinizi içinde ifade etmek kendinizi değil sınırı yok iş ve sebep. ay boyunca bu, post komik resimler, videolar, fan-sanat, çizgi roman ya da espriler üzerinde Silkroad Online . Haftanın her sonunda haftada bir şaka yazarı tarafından belirlenir olacaktır. O mağaza oyunun herhangi bir türde seçebilirsiniz bir. yazar Worthy of, finalist ana olacak ayın sonunda etrafınızdaki herkese tezahürat kadar. O ödül özel bir bekletme için: milyon altın 50 avatar palyaço tam kümesinin, 50 Pegasus ve yoklama bir domuz (o bir başkası olabilir koymak).

Eğer bir çalışma aşağıdaki basit koşullarına dikkat edilmelidir oluştururken:

- Bu (ve sadece bir şey internette rastlamak ve gülümseme kaynaklanan) Silkroad.ru için özel olarak yapılmış sizin işi, olmalıdır;
    - Çalışıyorsanız bir grafik veya video, o zaman "yazıt içermelidir Silkroad.ru ";
    - Iş müstehcen kelime ve konuşma kaba döner içermemelidir (kayma şakalar olmadan yapmayı deneyin.)

Kindle, bayanlar ve baylar!
    http://www.silkroad.ru

2. KahoQesMa

KahoQesMa Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, Burger king çalışan.
    daha iyi bi açıklamasını yapsaydın keske anlamadım hiç bir şey _?

3. KahoQesMa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    anladıgım kadarıyla bu eventte komik sro kareleri yakalıcas 1 nisan kutlaması onu siteye yüklicez ama 1-2 tane şartları var video veya grafik olması şartı içinde yazı bulunması şartı ve kötü şakalar yani terbiyesiz şakalar olmamasına dikat edilmelidir.
    %100 sizin yapımınız olmalıdır..

4. ByAti

ByAti Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Pc MAster :)
    Kafanda bir hikaye oluşturcaksin ve bunu silkroad'a uyarlıcaksın( video veya S.s) Misal kırmızı başlıklı kız gibi :santa:

5. KahoQesMa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sanmıyorum bence SS leri komik yazıtlarla karikatür haline getirceksin :wink1: