arkadaşlar tv kartı cdsi bozuldu cdrom okumuyor... aygıt yöneticisindende tanıtmadan çalışmıyor program. çoklu ortam denetleyicisinde ünlem işareti var cd olmadan nasıl tanıtabilirim acabağ bilgisayara.

şimdiden minnettarım cevap yazana :buddha:

cd room mu gormuyor cd yi ? eğer oyleyse biostan ayarlarını yap internetten araştırmanı oneririm.

StickControl demiş ki:
eLempTRa demiş ki:
cd room mu gormuyor cd yi ? eğer oyleyse biostan ayarlarını yap internetten araştırmanı oneririm.
hayır cd bozuk çalışmıyor cdroom çalışıyor :roll:

0live demiş ki:
indirdim ben kurdum ama aygıt yöneticisine nasıl tanıtıcam ben programı onu yapamıyorum :cry:
tak ve kullan aygıtları ara.sonra çıktığı zaman üstteki seçeği seç yani driver klasöründeki yükleme dosyası ( inf uzantılı) klasörü seç o kendi bulur.

0live demiş ki:
StickControl demiş ki:
eLempTRa demiş ki:
hayır cd bozuk çalışmıyor cdroom çalışıyor :roll:

0live demiş ki:
indirdim ben kurdum ama aygıt yöneticisine nasıl tanıtıcam ben programı onu yapamıyorum :cry:
tak ve kullan aygıtları ara.sonra çıktığı zaman üstteki seçeği seç yani driver klasöründeki yükleme dosyası ( inf uzantılı) klasörü seç o kendi bulur.
tak ve kullan aygıtları ara nerede :confused1: bide inf uzantılı klasör derken :confused1: ... kusura bakma biraz geri kafalıyım pc konusunda :roll: makara:

1)driver'ı indir.
2)arşivdeki dosyaları bir klasöre topla.
3)denetim masasından donanım ekleyi aç.
4)sonra o oto. bulacak tv kartını.
5)sonra seçeneklerden klasörü arama var onu seç ve arşivden çıkardığın klasörü seç o kendi yükler.

0live demiş ki:
1)driver'ı indir.
2)arşivdeki dosyaları bir klasöre topla.
3)denetim masasından donanım ekleyi aç.
4)sonra o oto. bulacak tv kartını.
5)sonra seçeneklerden klasörü arama var onu seç ve arşivden çıkardığın klasörü seç o kendi yükler.
Sağol dostum çok yardımcı oldun bir deneyeceğim bakalım :thumbsup:

This update can only be applied to DirectX 9.0b diye bir hata veriyor DirectX 9.0b KB825116'i yüklemeye kalkınca of ya :S

StickControl demiş ki:
StickControl demiş ki:
This update can only be applied to DirectX 9.0b diye bir hata veriyor DirectX 9.0b KB825116'i yüklemeye kalkınca of ya :S
neden böyle bir hata alıyorum bilen yok mu arkadaşlar :roll:
KB825116 ile uyuşmuyordur yüklediğin sürüm.

0live demiş ki:
StickControl demiş ki:
StickControl demiş ki:
neden böyle bir hata alıyorum bilen yok mu arkadaşlar :roll:
KB825116 ile uyuşmuyordur yüklediğin sürüm.
ne yapmam gerek ?[/quote]
Büyük istimal Windows7 kullanıyorsun.Windows 7 kullanırsan Direct X' in o sürümünü yükleyemezsin...

Yukarı Alt