muratko193

Öğretiyorum
AY_YILDIZ Guildine Aktif ve Seviyeli Arkadasları Bekliyoruz Guilde Gelmek İsteyen 52+ Butun Turk Arkadasları Bekliyoruz.. Herhangi Bir AY_YILDIZ uyesiyle İrtibata Gecerek Katılabilirsiniz extraokk

Unıon ALımlarımıza Hız Kesmeden Devam Ediyoruz..Lvl3+ Turk GUildlerini Bekliyoruz..

Bir şey sorabilir miyim?Guilde bişi mi oldu sizin poyraz globalden falan bir şeyler yazıyordu.Merak sadece xD

beyler guıld dagılma asamasındaydı yetkılı bı charı galıba banka yı calmıslar we guılddekı herkesı atmıslar poyraz abı cok uzgun ben MisS_DaNgeR
uzgüm:/ janysary gırde senıde alak poyraz abıyı yannız bırakmayalım.. extraokk

muratko193

Öğretiyorum
mavi demiş ki:
beyler guıld dagılma asamasındaydı yetkılı bı charı galıba banka yı calmıslar we guılddekı herkesı atmıslar poyraz abı cok uzgun ben MisS_DaNgeR
uzgüm:/ janysary gırde senıde alak poyraz abıyı yannız bırakmayalım.. extraokk
Haydaaaa Bu Olay Ne Ara Oldu Ya Evil or Very Mad Gecen C.tesi Hiç Bişey Yoktu Tobeee 120k gp de gitti :lolmuch:

ulan senmiydin miss :mrgreen: ben cemre (evilcemre)

erdem abinin acounta girdim de uploadlara bakmak için neyse kaçar görüşürüz olay şöyle oldu diye biliyorum birisi sanırım yetkili birisi bütün guildi boşaltmıştı bende o gece döndüm guilde tam globalı gördüm aldı guilde poyraz abi sağolsun neyse takılın herkules ü bıraktım oasisdeyim Wink

Yukarı Alt