arkadaşlar maNga dünyaca ünlü rakiplerini geride bırakarak MTV Müzik ödülleri töreninde 'Avrupa’nın En İyi Sanatçısı seçilmiştir. :kalp: :buddha:

ps : işte budur beeee :headbang: :headbang: :lol:

Prada

Turkiyede daha yuksek potansiyel istiyor demek ki Mtv. Manganın avrupanın en iyisi olmadığını ben türk olmama rağmen biliyorum ..

Prada demiş ki:
Turkiyede daha yuksek potansiyel istiyor demek ki Mtv. Manganın avrupanın en iyisi olmadığını ben türk olmama rağmen biliyorum ..
manganın hayran sayısına da bağlı bu biraz son zamanlarda çok büyük bir çıkış yaptılar ve türkiye de hatrı sayılır gruplardan biri oldular [ bence] ve bunu da mtv müzik ödüllerini kazanarak ispatladılar sanırım

Spa demiş ki:
Eurovision' a manga gitmeliydi söylemiştim bu çapta hayran kitlesi varsa hertürlü iş yapardı ama gitti artık ^^

Ps: Bırak ya sosyal mesaj vermeyi izleyen izliyor 8)
neden gitsin ki ?

ödülleri alan eurovision a katılamıyor mu 8O :cry:

Spa

rank8
Arcadia demiş ki:
Spa demiş ki:
Eurovision' a manga gitmeliydi söylemiştim bu çapta hayran kitlesi varsa hertürlü iş yapardı ama gitti artık ^^

Ps: Bırak ya sosyal mesaj vermeyi izleyen izliyor 8)
neden gitsin ki ?

ödülleri alan eurovision a katılamıyor mu 8O :cry:
Emre aydın gidiyor bu sene bidahakine bi ihtimal seçilirler ^^

emre aydın mı ?

bu trt de hiç akıl yok vallahi adamlar mtv ödüllerini kazanıyor gidip kimi yolluyorlar

Server
Assos
Takımı
Besiktas
hahah Emre Aydın mı adını ilk defa duyuyorum .. Bu sene de rezil olacaz yani .. Neyse izlemeyiz de uykumuzu alırız en azından :P

Toxicated demiş ki:
hahah Emre Aydın mı adını ilk defa duyuyorum .. Bu sene de rezil olacaz yani .. Neyse izlemeyiz de uykumuzu alırız en azından :P
+1
Rezilliğin yüz karası
bari çocu şarkıları söylesinde minik kitleden oy alırız :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ExtacyOfGold_ demiş ki:
Arcadia demiş ki:
emre aydın mı ?

bu trt de hiç akıl yok vallahi adamlar mtv ödüllerini kazanıyor gidip kimi yolluyorlar
Emre Aydın geçen sene mtv ema ödülünü kazanmıştı ne çabuk unutuldu . :wink1:

http://www.youtube.com/watch?v=8UB2WmezGYY

emre aydın asla unutulmaz bak hele o afili yalnızlık ile kalbime taht kurmuştur ayrıca sesi gerçekten çok güzel kendi tarzına sesine uygun şarkılar söyledi mi bingo oturuyor ^^

Takımı
Besiktas
Prada demiş ki:
Aynen kaçırdım programı duyduğumda çok şaşırdım. :rolleyes1:

Emre aydın da geçen sene almıştı mtv ödülünü yanılmıyorsam.Ama doğru bir tercih değil eurovision için.. :detective:

Yukarı Alt