avrupa silkroadda can potu ve mana potu basmak için her bastıkdan sona 15 sn geriye sayıyo bu ne ya dk başına geberiyorum 8 lwden beri medium potla dolaşıyorum nerdne cıktı bu kural 15 sn

pfffffff

Aileden
bu kural avrupa için gecerli sanırım
evet gerçekten cok sıkıcı lakin avrupa charları sağlam gibi. Cool

mc55filiz demiş ki:
ama sence haksızlık degilmi çinliler saniyede 3 tane pot içeçek biz 15 sn de bir acaba ben wizardım sadece wiard içinmi gecerli
hayır butun avrupalılar oyle maselef :mrgreen: :mrgreen:

Çinli karakterine geçebilirsin fakat Avrupa karakterler zaten takım oyununu geliştirmek için var.Yani, demişsinki ben Wizard açtım,senin yanında 1 tane Cleric olmalı ki kasmaya gidebilesin.

Diğer bi konu da sen 80 levelde, 80 lvl Glavier chara zerk ile 10-15 k vururken,Avrupa char zerksiz 15 k rahat vuruyor(Wizard vs Nuker).Bilmem anlatabildim mi Question Exclamation

Eğer takım oyunu oynamazsanız Avrupa charlar zor kasılır.Şu an kimse Cleric açmam diyor ama bu oyunda ön önemli karakterlerden birisi cleric, dikkatinizi çekerim...

oda olmasa hiç bır avrupalı charına devıremyız valalhı :lol:

Allhtan yapmıslar bence cokta koyu deıl dun bır wızard actım oylesıne 15 sn normal cunku hayvanlar az vuruyor zaten

Sen devam et charına :lol:

igrenc bisi wizard acayip eziklesti bu oalyla oldürseler wizard acmam zaten hp yok bi pot basmio iice ezik oldualr biise ypamazlar pvp de rouge 4ever

pfffffff

Aileden
benim charım buga düstü Sad
düsmese ben oynamıcam avrupa karakter fln çok sinir birşey.

arkadaslar ben önceden fos da oynadım şimdi bunuda oynadım açıldığından beri lagla beraber 20 lvl wizard kastım şimdi thief townı arıyorm item alıp kazık kzaık satcam :lol: wizard vur kaçla yada yanında defansı yüksek bi wariorla kapışır cleric de olur ama warior daha iyi.warior dalar mob ona dalar sende ks yapar gibi kasarsın dimi :)

_A_R_E_S_ demiş ki:
Çinli karakterine geçebilirsin fakat Avrupa karakterler zaten takım oyununu geliştirmek için var.Yani, demişsinki ben Wizard açtım,senin yanında 1 tane Cleric olmalı ki kasmaya gidebilesin.

Diğer bi konu da sen 80 levelde, 80 lvl Glavier chara zerk ile 10-15 k vururken,Avrupa char zerksiz 15 k rahat vuruyor(Wizard vs Nuker).Bilmem anlatabildim mi Question Exclamation

Eğer takım oyunu oynamazsanız Avrupa charlar zor kasılır.Şu an kimse Cleric açmam diyor ama bu oyunda ön önemli karakterlerden birisi cleric, dikkatinizi çekerim...
katılıyorum, bence de cleric bir party nin direği olacak gibi(örn ben) her ne kadar str de olsan parti yaratıklarının arasına girince hemen yiyolar seni. arkdanda bir heal takviyesi olmazsa olmaz.

-Resim Silinmiş.
burda angelita denen gevur str crossbow, party de ben olmasam kesin yatmıştı Cool görüldüğü üzere party de sadece ona çalışıorum(mana paramı o verior :mrgreen: )

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
risedeath demiş ki:
_A_R_E_S_ demiş ki:

katılıyorum, bence de cleric bir party nin direği olacak gibi(örn ben) her ne kadar str de olsan parti yaratıklarının arasına girince hemen yiyolar seni. arkdanda bir heal takviyesi olmazsa olmaz.

-Resim Silinmiş.
burda angelita denen gevur str crossbow, party de ben olmasam kesin yatmıştı Cool görüldüğü üzere party de sadece ona çalışıorum(mana paramı o verior :mrgreen: )
arkadasa katiliorum cleric olmassa kasmassin cleric le deli gbi kasilio cleric bi taakimin herseyi avrupalilar clericsiz hic bi ise yamazlar bence ama clericler cinlileri ezcekerlini düsünüorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Europen Karakterler Çok Güçlü Olduğu İçin 15sn Zorunluluğu Var

Kimse Vay Avrupa Eziq China Daha Güçlü Demesin

Bütün Charlar Eşittir Wink

ben cleric kadar saglam char gormedım buzamana kadar oyunda pek gormedım arkadsıml actık 26 lvl yaptık 40lvl kadar adam reslıor str9 ınt9 werıor bıze 65lık adamıma daha cok guzel yonlerı war yaratıgı donduruor yaratıktan mp calıor bence cok guzel

Yukarı Alt