1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Avrupa'da bot da sıkıntı ?

1. GriffinHeart

GriffinHeart Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Avrupa charlarda bot da sıkıntı yaratmayacak.. kolay kolay yatmayacak bi build söyleyebilirmsinz... oynamasıda zevk veren

2. masyzgt

masyzgt Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.si kesinlikle wizard düşünme ne 2-3 lvl düşüğünün parti monsterini rahatlıkla kesebiliyor ne de 1 lvl üstünün normal canavarını çok riskli bir char
    Warrior demek istiyorum ama warrior cok masraflı ve zor iştir hocam warriordan tam manasıyla zevk almak istiyorsan 1h 2h ve axe açıcaksın üstünede cleriği fulleyeceksin baya baya bi farm yapman gerek yada gene 1h 2h ve axe üstünede dagger yapıcaksın tadından yenmez fakat kasması pek zevkli değildir sabahtan akşama kadar taxilerde sp kasarsın bunları yapabilmek için ki sen bot diyorsun
    Sana benim önerim kesinlikle Rogue-Bard/Rogue-Cleric neden mi dersin
    Roguede Bard olucaksan kesinlikle xbow seçersin yan olarakta daggeri koyarsın kasması çok zevkli olur ve strci ayrıca güçlü bir karakter olduğu için ne kolay kolay yatar nede kuru kuru kasılır çok zevkli bir karakterdir eventlerdede çok güzel iş çıkartır kasarken bota bırakacaksan xbowu alırsın güvenli olsun diyede bard açarsın noise ve moving speedi basarsın krallar gibi exini kasarsın el ile kasacak olursan alırsın daggerini eline ilerleyen levellerde görsel olarak cok güzel skilleri vardır ve neredeyse her vurduğu crit olan bir karakterdir ve baya bir avantajlıdır sürekli dagger kullanacaksan sana cleric tavsiye ederim tank gibi olursun ölmen zor olur clericte blessi felan basınca birde daggerde kendine ait hız skili var oda bir nevi senin için moving speed işlevi görür fazla uzatmak istemiyorum kısacası oyundan zevk almak istiyorsan rogue buildi en iyisidir hocam ayrıca tam bir uniq avcısıdır bunuda belirtiyim iyi forumlar :wink1: