Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Avrupa medyası, teknik direktör Scolari'nin F.Bahçe'nin teklifini kabul ettiğini yazarken Brezilyalı süper yıldız Ronaldinho için de Milan kulübüyle görüşmelerin sürdüğünü belirtti.

Fenerbahçe'de bir yandan kongre heyecanı yaşanırken bir yandan da transferde müthiş isimlerle ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Aziz Yıldırım kongreden hemen sonra çok kapsamlı bir transfer harekâtına başlamaya hazırlanırken, Avrupa basını Fenerbahçe'nin teknik direktör Felipe Scolari ve Brezilyalı yıldız Ronaldinho ile çok yakından ilgilendiğine ilişkin haberlerine dün yenilerini ekledi.

Başta İngiltere olmak üzere, Avrupa'nın transfer haberleriyle ünlü bir çok internet sitesi, başkan Aziz Yıldırım'ın Scolari ve Ronaldinho'yu transfer ederek taraftarlara müjde vermek istediğini, bunun için de dev bir bütçe ayırdığını ileri sürdü. Haberlerde Scolari'nin Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği, Ronaldinho içinse Milan kulübüyle ile temasların sürdüğü ve görüşmelerin olumlu geçtiği kaydedildi.

Başkan Aziz Yıldırım da dün Lig TV'de Ronaldinho ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Kongreyi açık farkla kazanacağına kesin gözüyle bakılan Yıldırım, "Şu anda bir şey yok ama kongreden sonra Ronaldinho'yu konuşuruz, uygulamaya da geçeriz" ifadesini kullandı. Bu arada haftaya İstanbul'a gelecek olan ünlü menajer Juan Figer'in de Ronaldinho'nun sarı-lacivertli ekibe transferi için devreye gireceği öğrenildi.

AnatoliaFire demiş ki:
Scolari iyidir. Lucescu olursa tadından yenmez. Roni için ise korkmaya başladım. Biz böyle bir oyuncuyu renklerimize katarken diğer kulüplerin kıskançlık kompleksine girecek olması beni endişelendiriyor. :P
Onlarda getirir Bir Carrusca derler Alex'in koşanı..2 maç oynar ortalarda gözükmez :P

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Fre3sTyLe demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Scolari iyidir. Lucescu olursa tadından yenmez. Roni için ise korkmaya başladım. Biz böyle bir oyuncuyu renklerimize katarken diğer kulüplerin kıskançlık kompleksine girecek olması beni endişelendiriyor. :P
Onlarda getirir Bir Carrusca derler Alex'in koşanı..2 maç oynar ortalarda gözükmez :P

+1907.

uuu siz uçmuşsunuz hayallerin ötesinde kabus gibi bir cümle kurdum size ona bile inandınız..

Siz bu inançla devam edin hepsini alırsınız xP

Prada

Pfff Cihan bu ülkeye Anelka gelmedi mi? Şu an Premierde gol krali Chelsea Futbolcusu. Ariel Ortega Gelmedi mi? Mozambike git yoldan geçen birini durdur arjantinden 3 kişi say de Maradona Ortega Messi der. Roberto Carlosu söylememe gerek varmı bilmiyorum

Bu adamları Türkiyeye getiren zaten Fenerbahçe. Kıskan ama saygı duy :wink1:

Anelka ve Ortega sorunlu futbolcular aynı Türkiye'deki Yattara gibi

Çok iktidarsızlardı klüpleri gözden çıkarmıştı ve Diğer klüpterde yedek oynamaktansa Fenerbahçede hem as oynayıp hemde Şampiyonlar liginde oynamayı tercih ettiler..

Roberto dedemiz zaten malum kaç sanesi kaldı..

Respect demiş ki:

Çok iktidarsızlardı klüpleri gözden çıkarmıştı ve Diğer klüpterde yedek oynamaktansa Fenerbahçede hem as oynayıp hemde Şampiyonlar liginde oynamayı tercih ettiler..

Anelka ve Ortega gibi Ronaldinho ve C.Ronaldo'da sorunlu.
PS : Ronaldo tarzı futbolcular 32den sonra hiç çekilmez :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
Respect demiş ki:

Anelka ve Ortega gibi Ronaldinho ve C.Ronaldo'da sorunlu.
PS : Ronaldo tarzı futbolcular 32den sonra hiç çekilmez :P
:wink1:

Yukarı Alt