1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

avril bakıp silermisin konuyu

1. firewolf92

firewolf92 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avril vallaha billaha yalan değil bu. yalan olsa ne amaçla yazayım. adbux ada yalan dediniz ama ben 11 dolar aldım ordan ve o para ile kanat aldım. bence bir şeye yalan demeden önce dene. bilgisiz ve öylesine konuşan üyelerden ne farkın kalır senin bir mod olarak? lütfen editle ve yalan yazısını kaldır. mod yalan yazmış diyip kimse yapmaz ama doğru. bu yaptığın insanların yararına değil zararına.

2. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    kaç saat surdu bu parayı toplaman?
    kaç gun?
    ya da kaç hafta?
    ay mı deseydim?
    eminim bi yerlerde dogruluk payı vardır ama bu sitede bu tur seylere artık mahal bırakmıyoruz bilmem anlatabildim mi?
    daha 1 ay oncesinde herkesin imazsının altında tıkla kazan gibi salak sacma seyler ve her mesajın altına yazılan lutfen imzama tıklayın gibi kucuk dusuren yazılar vardı tekrar olmasın diye artık bu tur konulara girmiyoruz

3. firewolf92

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam bu uygulamayı anlayabilirim ve saygı ile karşılarım. ama sen bana bunu söylemek yerine direk bu yalan dedin. ben aylardır bu siteyi geziyorum konuları okuyorum. (msj sayım fazla olmasada) hiç bir zaman denemediğim bir şeye %90 yalan olduğunu bilsem bile böyle bi tavır göstermedim. ki bu zaten yalan değil adbux tarzı bir site. lütfen denemeden yalan fln deme

4. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    su adbuxtan kim ne kadar kaç kişi almıs bi sen bi o bi de red kit onun için yalan dedim yoksa konunun içerigi bakımından sabredersen gelecek misali dogrudur yani

5. _CaspeR_

_CaspeR_ Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onu günlerce beklemek zaten insanı bititriri bide kaç ayda alrısın 34 ay bile osla hergün bişeye tıklyıosun onu 3 yda alana kadar günde 1 milyon bile bir köçşeye atsan 30 günde 30 milyon alırsın gidip silk ini Exclamation Exclamation

6. LorD_LeGoLaS

LorD_LeGoLaS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise/öğrenci
    aynı konuyu 2-3 yere birden yazıyosun.. Evil or Very Mad üstelik bu para paypal hesabına yatana kadar hesabın banlanır..boş iş bunlar.. Exclamation

7. firewolf92

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam siz istemiyorsanız yapmayın. ama ben ikisindende para aldım 1 kez. adbux tanda para biriktirmek için alt üye yapman lasım. kendin tıklama ile olmaz ztn.

8. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    ha işte ben de onu diyorum millet birbirine hadi tıkla tıklasana bi kere diye boş boş mesaj atmasın diye boyle konuları gormek istemiyoruz yoksa kim istemez beleş para kazanmak deil mi?

9. firewolf92

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canem kardeşim öyle tamam ama forumda öylesine açılmış o kadar gereksiz konu varki.. bu konu en azından yararlı bir konu. hemen üye olan arkadaşlarımız bile olmuş. ve bu sitede ilk kez duyuruluyor herhalde. kilitlemeyinde bari sorulara cvp verebileyim. ilgilenenler var.