Herkezinde bildii gibi avatarın son bolumleri cıktı ve insanları hem sevindirdi hem aglattı.Bolumler inanılmazzdı.Aangın Ates kralını yenesi ve onu etkisiz hale getrmesi.Kataranın kan bukmesi 16 Bolum.Bence bunlar harikayd ama keske bitmeseydi.Bitmesini istemezdim ama bitti.Ama duyumlara gore bir film ile herseyi toparlıcaklar.

AVATAR FUN CLUP a katılmak istiyorum.Bildigim seylerden hic supe etmeyin.Turkyedeki en buyuk izliyicilerden biriim.

Truth demiş ki:
Herkezinde bildii gibi avatarın son bolumleri cıktı ve insanları hem sevindirdi hem aglattı.Bolumler inanılmazzdı.Aangın Ates kralını yenesi ve onu etkisiz hale getrmesi.Kataranın kan bukmesi 16 Bolum.Bence bunlar harikayd ama keske bitmeseydi.Bitmesini istemezdim ama bitti.Ama duyumlara gore bir film ile herseyi toparlıcaklar.

AVATAR FUN CLUP a katılmak istiyorum.Bildigim seylerden hic supe etmeyin.Turkyedeki en buyuk izliyicilerden biriim.
gel yarışalım , en büyük izleyiciler derken ?

Spartan123 demiş ki:
ayrca fan clubun kurucusu ironeye degil ilker_GS dir.yeni konuyu ironeye açtı sadece..
katılıorum avatar bilgisi daha çok birini kurucu yapalım. ironeye yeterli degil :|

resmen ben avatar ile kafayı yemiş , hem türkçe hemde ingilizce full izlemiş biriyim ancak bir seçim olması kanaatindeyim.

beyler bn ztn avatar ile kafayı yemiş bi insanım diziyi ingce olarak 1 kere türkçe olarak 2 kere seyrettim seyretmediğim an kalbim küt küt atar nedenini hiç bilmem sırf buyüzden sroyu nerdeyse hiç oynamıyom :wink1:

ironeye_TR demiş ki:
beyler bn ztn avatar ile kafayı yemiş bi insanım diziyi ingce olarak 1 kere türkçe olarak 2 kere seyrettim seyretmediğim an kalbim küt küt atar nedenini hiç bilmem sırf buyüzden sroyu nerdeyse hiç oynamıyom :wink1:
bana kalırsa arkadaşında dedigi gibi genede oylama yapalım. bu işi daha iyi yapabilcek kişiler vardır elbet ^^

POTATOHEAD demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
bana kalırsa arkadaşında dedigi gibi genede oylama yapalım. bu işi daha iyi yapabilcek kişiler vardır elbet ^^
isterseniz yapabiliriz ama sadece siz istiyosanız oylama olmaz diyer üyelerede sormalıyız oylama olsun mu olmasın mı diye :popcorn: kabul edilirse elbette oylama yaparız :muck:

ironeye_TR demiş ki:
Spartan123 demiş ki:
diyoruz ya oylama yapılsın.kendi kendini başkan seçiyorsun.
:| bn kendi kendimi başkan seçmiyorum bn sadece kurucuyum :|
ha kurucu ha başkan... ama bence başkaları seçilmeli yani oylama yapılsın. avatar fun clup konusunu sen açtın diye başkan olmak diye bişe olmaz bence

POTATOHEAD demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
Spartan123 demiş ki:
diyoruz ya oylama yapılsın.kendi kendini başkan seçiyorsun.
:| bn kendi kendimi başkan seçmiyorum bn sadece kurucuyum :|
ha kurucu ha başkan... ama bence başkaları seçilmeli yani oylama yapılsın. avatar fun clup konusunu sen açtın diye başkan olmak diye bişe olmaz bence
e bn başkanım demiyom ki ztn :mrgreen: bn sadece topici açtım bu arada misal diyom herhangi biriniz başkan seçildiniz bnde yokum adamın biri "buranın başkanı bnide ekleyebilir mi der" işte orda napıcanız acep :mrgreen: topici bn açtım editleme yetkisi bana ait mod olsa editleyip koyabilirsin :wink1: ama mod değilsin...

yeni bu yüzden örgütleninceye kdr başkan yok yardımcıda yok bnim amacım başkan olmak değil tüm foruma bu dizinin ne kdr güzel olduğunu göstermek okdr :wink1:

(biraz kaba konuştuysam yada öyle algılanıyosa çok özür dilerim biraz sinirlerim bozukda :roll: )

secim olacaksa bn icindeyim :D avatarın hic abartmadan tam olarak her sezonu 3 kere izledim en az ve 1.sezpn 7.bolume kdr lafları bile ezbere biliyorum ingilzce .d

Yukarı Alt