benim imzam ı unutmayın lütfen böle arkasını dönmüş ve göz ucu ile bakan gizemli bi adam resmi olabilir usta ya saygı .....

Avatar herkese verilmiyosa soleyin bizde boşa beklemeyelim rica ettik soledik cvp bile alamadık Sad

Pennywise demiş ki:
imzalarınızın üstüne ne yazaılacağını söyleyin yapıyım
penny ya abi benim imzam silinmiş biz bu hesabı arkadaşla kullanıyozda o silmiş imza yı yeni yaparmısın bana extraloob member yaz san bide melek li olursa sevinirim saol şimdiden

Ulucay demiş ki:
arklar bana fantastik böle büylü bişy imza avatar ayarlayabilriminz.Üzerinde Ottomix yazıcak
Sana imza ve avatar tasarlandı daha kaç kere isteyeceksiniz?
Daha önce imza ve avatar istediğinde bulunanlar lütfen tekrar tekrar istek yapmasın ...

BuGRaS demiş ki:
Pennywise demiş ki:
penny ya abi benim imzam silinmiş biz bu hesabı arkadaşla kullanıyozda o silmiş imza yı yeni yaparmısın bana extraloob member yaz san bide melek li olursa sevinirim saol şimdiden
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ronin demiş ki:
Ulucay demiş ki:
arklar bana fantastik böle büylü bişy imza avatar ayarlayabilriminz.Üzerinde Ottomix yazıcak
Sana imza ve avatar tasarlandı daha kaç kere isteyeceksiniz?
Daha önce imza ve avatar istediğinde bulunanlar lütfen tekrar tekrar istek yapmasın ...
Ronin benım avatar ne oldu ne zaman yapacan...

Pennywise demiş ki:
BuGRaS demiş ki:
Pennywise demiş ki:
-Resim Silinmiş.
saol penny bide benim 520 msj vardı aileden dim ne oldu böyle ya 20 msj var Crying or Very sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yettim :lol: ben de sizden rica olarak bi avatar ve bir imza :lol: avatarda GhOsT_RiDeR yazsın imzaada GhOsT_SpY ghost rider ın resmi olursa avatarda sevinirim bi ara gelir bakarım foruma bide ghost spy (imza) resmi ne olursa olsun size bıraktım sağolun

evilcemre demiş ki:
yettim :lol: ben de sizden rica olarak bi avatar ve bir imza :lol: avatarda GhOsT_RiDeR yazsın imzaada GhOsT_SpY ghost rider ın resmi olursa avatarda sevinirim bi ara gelir bakarım foruma bide ghost spy (imza) resmi ne olursa olsun size bıraktım sağolun
Bi ara gelir bakarsın biz sana hemen yaparız ayıp ediyosun ağam...

nuk3r_tr demiş ki:
Avatar, imza isteklerinizi bu topic altında dile getirebilirsiniz ama şartları unutmayın

-Düzgünce istemek
-İmzada hangi renkler, hangi karakterler kullanılmasını ve ne yazacağını detaylı bir biçimde dile getirmek
-Bir imza isteğinden sonra başka bir imza istememek

İsteklerinizi burdaki Moderatorler veya V.i.p üyeleri yapmaya çalışacaktır...

Saygılar...
usta ama üzüyosun beni ya ben ilk isteyenlerdenim ama imzasız bıraktın beni bilsem kendim yapacam ama boşuna mı usta diyoruz sana üstünde CIRAK yazan mavimsi tonlarda bi figür olabilirmi ustacım benim

kardeşim tmm yapıcam seninkini kendime vakit bulamıyorum bu sıralar fırsat buldukça yapmaya çalışacağım merak etme unutmadım seni Wink

Nasıl yapabiliyosunuz bunları. açıklarmısınız bende denemek istiyorum mumkunse?????? :?!!!

banada theflikle le alakalı imza ve avatar yaparsanız ii olur üstünde Kobe All_Star yazmasını istiyorum renkle r sizin zevkinize kalmış ii yapacağınızdan eminim yapmassanızda saolun şişmndiden

Yukarı Alt